پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

افتخاری دیگر برای پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه;
سید مصطفی صادقی رتبه برتر جشنواره خبرنگاران و روابط عمومی های منطقه ۲ کشور را کسب کرد+ عکس
در دومین جشنواره ی معرفی و تجلیل از خبرنگاران و روابط عمومی های برتر دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه دو کشور، سید مصطفی صادقی مدیر مسئول سایت مازندرانه حائز رتبه برتر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

دومین جشنواره ی معرفی و تجلیل از خبرنگاران و روابط عمومی های برتر دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه دو کشور صبح امروز با حضور اصحاب رسانه، مدیران و کارشناسان روابط عمومی ها و پارک های علم و فناوری منطقه دو کشور و همچنین سید خلاق میرنیا ریاست دانشگاه مازندران در سالن اجتماعات دانشکده علوم ریاضی پردیس دانشگاهی مازندران برگزار شد.

در ابتدای مراسم کلاس آموزشی آگاهی بخشی و توانمند سازی ارتباط  روابط عمومی ها و خبرنگاران با سخنرانی سید کمال میرشمسی مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با استقبال اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی ها انجام شد.

در ادامه سید خلاق میر نیا به سخنرانی پرداخت و از تمبر دومین جشنواره ی معرفی و تجلیل از خبرنگاران و روابط عمومی های برتر دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه دو کشور توسط ایشان رونمایی شد.

در پایان نیز از برگزیدگان دومین جشنواره ی تجلیل از خبرنگاران و روابط عمومی های برتر دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه دو کشور تجلیل شد که سید مصطفی صادقی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه توانست رتبه سوم بخش تیتر را کسب کند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    آقای صادقی تبریک وباعث افتخار آملی هاهستید، خسته نباشید، حسن فلاح مربی فوتبال پارس جنوبی

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.