پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

ششگلانی: نمی‌خواهیم اتفاقات بازی با پرسپولیس تکرار شود
رئیس هیأت فوتبال آذربایجان شرقی گفت: نمی‌خواهیم اتفاقات دیدار هفته قبل ماشین سازی و پرسپولیس در بازی فردا تکرار شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جواد ششگلانی

در مورد اینکه چه تمهیداتی برای مسابقه فردا در نظر گرفتند،‌ گفت: روز گذشته یک جلسه هماهنگی با حضور مسئولان استانی برگزار کردیم و امروز هم یک جلسه دیگر برگزار می‌شود. پیگیری‌های لازم را انجام دادیم تا یک بازی خوب و به دور از حاشیه را برگزار کنیم.

وی در مورد اینکه در جلسه روز گذشته معاون سیاسی و امنیتی استان هم حضور داشته است، اظهار داشت: روز گذشته این جلسه برگزار شد و چیز جدیدی نبود. قبل از بازی‌های مهم چند جلسه با حضور مسئولان استانی برگزار می‌کنیم تا هماهنگی‌های لازم از بابت فراهم کردن بستر برای برگزاری بدون مشکل بازی فراهم شود.

رئیس هیأت فوتبال آذربایجان شرقی در مورد برگزاری جلسه با اعضای تیم تراکتورسازی و اینکه گفته می‌شود از آنها خواسته شده تا در بازی فردا اقدامی نکنند که باعث تحریک هواداران شود، گفت:‌ چنین جلسه‌ای برگزار نکردیم. با کانون هواداران و مسئولان باشگاه جلسه داشتیم. توصیه‌های لازم از سوی مسئولان باشگاه به اعضای تیم خواهد شد.

ششگلانی در مورد زمان بلیت فروشی دیدار تراکتورسازی و استقلال خاطرنشان کرد: بلیت فروشی بازی از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه آغاز می‌شود و همزمان درهای ورزشگاه به روی هوادارن باز خواهد شد.

وی در مورد اینکه چه مقدار از سکوهای ورزشگاه به استقلالی‌ها اختصاصی می‌یابد، عنوان کرد‌: تا کنون استقلالی‌ها چیزی مبنی بر اینکه در بازی فردا هوادار دارند یا نه به ما اعلام نکردند. اگر استقلال هوادار داشته باشد ۱۰ درصد ورزشگاه به آنها اختصاص داده می‌شود.

رئیس هیأت فوتبال آذربایجان شرقی در پایان، گفت: به دنبال فراهم کردن مناسب برای برگزاری بازی به بهترین شکل هستیم و نمی‌خواهیم اتفاقات دیدار ماشین‌سازی و پرسپولیس تکرار شود. از هواداران می‌خواهم تنها تیم خود را تشویق کنند و کاری به مسائل حاشیه‌ای نداشته باشند. تراکتورسازی می‌تواند در فصل جاری به مقام نایب قهرمانی برسد و در نهایت در جام حذفی به قهرمانی برسد هواداران با حمایت پر شور خود می‌توانند در این راستا به تیم خود کمک کنند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.