پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

دردسر جدید برانکو، رویای اروپایی ستاره های پرسپولیس
بازیکنان شاخص پرسپولیس رویای حضور در اروپا را دارند و این موضوع چالشی برای برانکو محسوب می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

برخی از بازیکنان پرسپولیس بعد از اینکه خیالشان از قهرمانی در لیگ برتر فوتبال راحت شد نیم نگاهی به آینده فوتبالی خود دارند تا رویای حضور در اروپا را محقق کنند.
بازیکنان پرسپولیس عملکرد درخشانی در لیگ برتر داشتند و از شانس زیادی هم برای پوشیدن پیراهن تیم ملی برخوردار هستند.
با توجه به اینکه کی روش توجه ویژه ای به لژیونرها دارد، برخی از بازیکنان پرسپولیس قصد دارند فوتبال خود را در اروپا ادامه بدهند تا در لیست اصلی بازیکنان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار بگیرند.
مهدی طارمی، سروش رفیعی و کامیابی نیا بازیکنانی هستند که با عملکرد درخشان خود مدنظر تیم های اروپایی هستند.
این بازیکنان هم تمایل زیادی برای حضور در اروپا دارند و همین موضوع به دغدغه اصلی برانکو برای فصل هفدهم تبدیل شده است.
برانکو برای تداوم قهرمانی های پرسپولیس نیاز به بازیکنان شاخص خود برای فصل بعد دارد اما مسئولان پرسپولیس هنوز نتوانستند رضایت رفیعی و کامیابی نیا را برای فصل بعد جلب کنند.
همچنین گفته می شود مسئولان پرسپولیس قصد دارند با ترانسفر کردن طارمی برای باشگاه درآمد زایی کنند اما این بازیکن هنوز موافقت خود را برای لژیونر شدن اعلام نکرده است.
سرخپوشان پایتخت در لیگ برتر فوتبال با جدایی رضاییان، عالیشاه، نورالهی و دو بازیکن اوکراینی نیمکتی خالی برابر حریفان خود داشتند و این موضوع در خیلی از بازیها باعث شده بود که دست برانکو برای تعویض خالی باشد.
در حال حاضر  ستاره های پرسپولیس پیشنهاد خوبی از تیم های اروپایی دریافت نکردند اما اگر آنها با پیشنهاد خوبی مواجه شوند در آن صورت  به این تیم ها می پیوندند و این موضوع کار را برای برانکو سخت می کند.
ستاره های پرسپولیس این موضوع را باید در نظر بگیرند که تنها لژیونر شدن مهم نیست و برای حضور در ترکیب اصلی تیمهای اروپایی راه سختی پیش رو خواهند داشت مگر اینکه به تیم های درجه دو و سه اروپایی بپیوندند و شانس خود را در این تیم ها امتحان کنند.
به هر حال باید دید بازیکنان شاخص پرسپولیس به آرزوی خود برای بازی در تیم های اروپایی دست می یابند یا نه!

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.