پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر خبر داد;
دستگیری عوامل آدم ربایی در شهرستان بابلسر
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از شناسایی و دستگیری عوامل آدم ربایی که بامداد روز گذشته جوان 27 ساله ای را ربودند، خبر داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ عباس فتحعلی پور در تشریح جزئیات این خبر، افزود: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ شهرستان مبنی بر وقوع آدم ربایی در یکی از مناطق مسکونی شهر، سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل مورد نظر در بررسی های اولیه دریافتند، در ساعت ۳ و ۲۱ دقیقه بامداد روز گذشته سه نفر ناشناس با ورود به درب منزل فردی به نام “ع – ق” ۲۷ساله وی را به همراه یک عدد کیف حاوی اسناد و مدارک ربودند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، افزود: ماموران با انجام تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی و فنی، مخفیگاه متهمان و محل نگهداری فرد ربوده شده را شناسایی کردند.

سرهنگ فتحعلی پور، افزود: ماموران انتظامی با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه با ورود به مخفیگاه متهمان ضمن رهایی فرد ربوده شده، دو متهم به آدم ربایی را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، خاطر نشان کرد: متهمان در تحقیقات پلیس علت آدم ربایی را اختلاف مالی اعلام کردند که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.