پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي شهرستان آمل خبر داد;
انهدام باند سرقت احشام با ۱۰فقره سرقت در آمل
فرمانده انتظامي آمل از انهدام باند سارقان با 10 فقره سرقت و کشف تعدادی احشام سرقتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم  در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل تصریح کرد: ماموران با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی صحنه جرم دریافتند، سارقان با استفاده از دو خودروی وانت و موتورسیکلت شبانه به محل اسکان دام ها رفته و با تخریب دیوار و درب دامداری ها اقدام به سرقت احشام می کنند.

سرهنگ گنجیان مقدم، افزود: مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی و استفاده از شگرد های خاص پلیسی رد سه سارق احشام از اعضای باند را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، خاطر نشان کرد: ماموران پلیس با شناسایی مخفیگاه متهمان با هماهنگی قضائی این افراد به نام های”محمد- ت “،”مراد- ت”و”حسینعلی-ت” را که غیر بومی و اهل یکی از استان های همجوار بودند را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

گنجیان مقدم، خاطر نشان کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به۱۰ فقره سرقت احشام در این شهرستان اعتراف کردند و تعدادی احشام سرقتی به همراه مالخر در یکی از شهرستان ها کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با هشدار به دامداران در خصوص استخدام کارگران غیر بومی و اتباع بیگانه هشدار داد و افزود: دامداران دقت نظر بیشتری داشته باشند و از اشخاص ناشناس استفاده نکنند و در صورت برخورد با موارد مشکوک، بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام کنند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.