پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

کشاورز زاده‌های تبری، باز هم کمر دشمن را شکستند/فریاد عزتمندانه علوی‌تباران مازندران +تصاویر
مردمان علوی‎تبار مازندران، قهرمانان دیار تبرستان، همچون حماسه بی‎بدیلی که با محوریت لشکر ویژه 25 کربلا در دوران دفاع مقدس خلق کردند، امروز هم با همان روحیه شجاعت، شهامت، مقاومت و مردانگی به خیابان‎ها آمدند تا با تبرهای خود کمر دشمنان این مرز و بوم را بشکنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

گزارش لحظه‎به‎لحظه از حماسه حضور مردم مازندران در همین صفحه به‌روزرسانی می‌شود.

مردم همیشه در صحنه مازندران، زودتر از زمان معین در میعادگاه‌های ۲۲ بهمن حاضر شدند و در حالی که زمان آغاز راهپیمایی از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران، ۱۰ صبح اعلام شده بود اما مردم شهرها و بخش‌های مازندران حتی دو ساعت قبل از آغاز راهپیمایی در محل راهپیمایی حاضر بودند و صدای شعارهای الله‌اکبر، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا، سر‌می‌دادند و بی‌صبرانه منتظر آغاز راهپیمایی بودند.

«ساری»

هنوز یک‎ساعت تا آغاز راهپیمایی باقی‎مانده که مردم دسته دسته و گروه گروه از نقاط مختلف شهر به‌سمت میدان شهید قاسمی در حال حرکت‌اند.

شهرداری ساری فضاسازی خوبی را برای شهر تدارک دیده است، همه جا پرچم و همه‌جا بنرهای زیبایی که مهم ترین شعارها بر روی آن نقش بسته است.

مسیر راهپیمایی آذین‌بندی‌شده از ریسه‎های به‎یادماندنی انقلابی.

برنامه تئاتر نمایشی طنز توسط یکی از هنرمندان مازندرانی در حال اجرا است.

خیابان مملو از جمعیت است، اهدای جوایز به عده‌ای از نوجوانان هم در میدان شهید قاسمی انجام گرفت.

جمعیت عظیم مردان و زنان مرکز استان مازندران رأس ساعت ۱۰ صبح با فریاد الله‎اکبر راهپیمایی را آغاز کردند.

در حالی که ابتدای صف به میدان شهدا رسیده است٬ هنوز مردم از دروازه بابل و میدان ساعت در حال حرکت و راهپیمایی به سمت میدان شهدا هستند.

رحمان غفاری استاد دانشگاه در پاسخ به این جمله که وندی شرمن ایرانی ها افراطی هستند، گفت: ابتدا باید افراط را تعریف کنیم٬ از نطر امریکایی‌ها هرکس که در مقابل آنها قرار داشته باشد افراطی است٬ اما از نظر اسلام هر کس که به‎دنبال آزادی‌خواهی باشد در مدار حق قرار دارد.

وی افزود: امرور آنها به‌دلیل اینکه از دست ایرانی‌ها عصبانی هستند و در سوریه و یمن شکست خورده‌اند و با تمام فشارها نتوانسته‌اند ملت ایران را به زانو درآورند ملت ایران را افراطی می‎خوانند.

غفاری خطاب به دولتمردان گفت: اگر ایستادن در برابر امریکا افراطی‌گری است ما حاضریم افراطی‌ترین ملت دنیا باشیم و دولتمردان ما نیز باید از این سخنان درس بگیرند و تا این حد به امریکا اعتماد نکنند.

«سیمرغ»

۹:۳۰ دقیقه/ مردم همیشه در صحنه سیمرغ هم‌اکنون در میدان شهید کشوری در حال تجمع بوده و تا دقایقی دیگر خشم انقلابی خود را به استکبار جهانی نشان خواهند داد.

«نوشهر»

راهپیمایی پرشور و با عزت ۲۲ بهمن در شهرستان نوشهر که قرار بود در ساعت ۱۰ صبح از مقابل مسجد جامع نوشهر به صورت رسمی آغاز شود با حضور پرشور و گسترده مردم که از ساعتی قبل در مقابل مسجد جامع تجمع کرده بودند در ساعت ۹ و ۴۴ دقیقه شروع شد.

راهپیمایان تصاویری از امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری و پرچم ایران و عروسک‌هایی از سردمداران استکبار را در دست داشتند.

حجت‌الاسلام حسن توپا حیدری رئیس سابق اداره ارشاد نوشهر گفت: شروع راهپیمایی در نوشهر ساعت ۱۰ اعلام شده اما اینکه مردم همیشه در صحنه نوشهر از ساعت ۹ صبح جلوی مسجد جامع تجمع کردند نشانه علاقه‌مندی آن‌ها به انقلاب و نظام بعد از گذشت ۳۷ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران است.

شعارهای الله‌اکبر؛ لاالله‌الااله؛ محمد رسول‌الله؛ خامنه‌ای رهبر؛ خامنه‌ای خمینی دیگر است، ولایتش ولایت حیدر است به گوش می‌رسد.

دانشجویان دانشگاه دریایی امام خمینی (ره) نوشهر با لباس‌های متحدالشکل در راهپیمایی حضور یافتند.

سرهنگ رمضانی، فرمانده سپاه ناحیه نوشهر گفت: در ۲۲ بهمن امسال همه اقشار مختلف مردم نوشهر آمدند تا یک‌بار دیگر با آرمان‌های انقلاب و شهدا پیمان ببندند و دشمن بدانند که ملت ایران برای حفظ و حراست از ایران اسلامی همواره در صحنه حاضر است.

راهپیمایان نوشهری به میدان همافران رسیدند و با شعارهای استکبارستیز مرگ بر آمریکا، مرگ بر منافق، مرگ بر آمریکا و مرگ بر ضدولایت فقیه هستند.

آزاده شریفی، دانشجوی گرافیک دانشگاه نوشهر گفت: انقلاب اسلامی ما ثمره خون شهدا است و دشمنان باید بدانند که ما مردم ایران تا پای جان به پای این انقلاب ایستاده‌ایم.

«بابل»

جوانان بابلی مرگ بر امریکا را آغاز کردند؛ همه در میدان ولایت بابل روبه‌روی شهرداری تجمع کرده‎اند.

سردار شریف، مسئول روابط عمومی سپاه در جمع مردم بابل در مصلای جمعه گفت: خدا را شاکر هستیم که رهبر انقلاب فرمودند دولت سوریه مقاومت خواهد کرد و تروریست‌ها شکست میخورندواین بینش رهبرانقلاب است.

کشور ما امن‌ترین کشور در منطقه است، ما با امام و مقام معظم رهبری پیمان بستیم که پای انقلاب ایستاده‌ایم؛ قدرت امریکایی‌ها در مقابل عظمت مردم ایران کوچک است، ما مدیون رهبرمان و فرهنگ دینی هستیم.

«چالوس»

حضور کم‌نظیر مردم در محل راهپیمایی مقابل مسجد جامع مشاهده می‌شود.

راهپیمایی با خروش الله‎اکبر مردم آغاز شد.

خیریان‌پور معاون استاندار مازندران سخنران امروز این شهرستان است.

خیریان‌پور، معاون استاندار مازندران گفت: انقلاب ایران بر خلاف سایر انقلاب‌های دنیا با حضور اقشار مختلف مردم انجام شد و امروز بعد از ۳۷ سال از انقلاب نیز در صحنه هستند.

در انقلاب اسلامی ایران، امام راحل هم نقش معمار انقلاب را ایفا کرد، هفتم اسفندماه مکمل حماسه ۲۲ بهمن خواهد بود.

مردم ایران امروز با شرکت در راهپیمایی از رهبر، دولت، و اهداف نطام جمهوری اسلامی حمایت کردند؛ هیچ کشوری نمی‌تواند برای مردم و نظام ایران تعیین تکلیف کند.

«بهشهر»

حضور حداکثری دانش‌آموزان و نوجوانان در ساعات ابتدایی روز در محل راهپیمایی.

برپایی ایستگاه‌های صلواتی متعدد در مسیر راهپیمایی.

حضور بعضی از نامزدهای انتخابات در ساعات اولیه راهپیمایی در بین مردم.

بازار سیاه بادکنک؛ فروش بادکنک در بین راهپیمایان.

شروع قرائت قرآن راهپیمایی ۲۲ بهمن.

راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن بهشهر ساعت ۱۰ صبح همزمان با کل کشور با حضور مردم انقلابی بهشهر از چهارراه استقلال به‌سمت پارک ملت آغاز شد.

شعار اول راهپیمایی امروز توفنده و یکصدا مرگ بر آمریکا.

آدمک های اوباما نتانیاهو در دستان مردم در انتظار آتش زدن.

حضور چشمگیر نامزدهای انتخاباتی با اعضای ستاد خود در بین مردم.

عکس‌های گسترده شهدای هسته‌ای در دستان جوانان در راهپیمایی.

بحث انتخابات بیشتر از شعارهای انقلابی توسط اعضای ستاد نامزدهای انتخابات در راهپیمایی.

تبلیغات لفظی انتخاباتی اعضای ستاد نامزدها در راهپیمایی.

هم‌اکنون آتش زدن پرچم آمریکا و اسرائیل.

قرائت بیانیه پایانی راهپیمایی.

شروع سخنرانی امام جمعه بهشهر به‌عنوان سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن

طنین شعارهای مرگ بر آمریکا و الله اکبر در بین سخنرانی

«نوشهر»

راهپیمایی از ساعت ۱۰ صبح از مسجد جامع به سمت خیابان شهید کریمی ـ میدان همافران ـ خیابان ۱۵ خرداد ـ میدان آزادی، خیابان انقلاب (محل تجمع جلوی آموزش و پرورش شهرستان نوشهر) با ندای ملکوتی‌الله اکبر آغاز شد.

اکرم سیاسرانی- دانش آموز گفت: سیاسرانی هدف از شرکت در راهپیمایی را عشق به وطن، انقلاب و شهدا بیان کرد و افزود: در این راهپیمایی به مانند هر سال شرکت کردم تا غیرت ملی خود را به استکبار نشان دهم، اکنون نوبت نسل‌های بعدی انقلاب است که لبیک بگویند و ‏حمایت خود را از رهبر انقلاب اعلام کنند.

فریاد راهپیمایان در جلوی میدان همافران با شعار لبیک یا محمد (ص) و ما پیرو امام و رهبر هستیم، هیبت پوشالی آمریکا را شکستیم، به گوش می‌رسد.

علی خرایی، کارمند گفت: امروز در این راهپیمایی شرکت کردم تا با مردم هم‌صدا شوم و به استکبار اثبات کنم همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند ملت زیربار حرف زور نمی‌رود.

راهپیمایان به جلوی آموزش و پرورش نوشهر رسیدند و تجمع کردند، گروه موزیک دانشگاه دریایی امام خمینی (ره) سرود را اجرا کردند.

هم اکنون ویژه برنامه روز ۲۲ بهمن با نوای دلنشین قران آغاز شد.

سرود جمهوری اسلامی توسط گروه موزیک دانشگاه دریایی امام خمینی(ره) شهرستان نوشهر در محل تجمع راهپیمایان طنین‌انداز شد.

بحرینی یکی از فرهنگیان نوشهری گفت: در سی‌وهفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران هستیم و این انقلاب که ثمره خون شهدا است را بابد قدر بدانیم و این حضور پرشور را ارج نهیم.

«میاندورود»

هنوز راهپیمایی شروع نشده، بیش از چندصد نفر از مردم دلاور شهرستان میاندورود در مقابل شهرداری میاندورود در انتظار شروع راهپیمایی هستند.

راهپیمایی از شهرداری سورک رأس ساعت ۱۰ صبح آغاز شد.

سخنران امروز این شهرستان محمدجواد لاریجانی معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه است.

مراسم راهپیمایی در شهر سورک با حضور پرشور مردم از نقاط مختلف شهرستان آغاز شد و همه یک‌صدا با صدای بلند فریاد مرگ بر آمریکا سر می‌دهند.

خیل عظیم جمعیت با سر دادن شعارهای انقلابی به سمت میدان امام حسین (ع) سورک در حرکت هستند.

میثم نجفی در راهپیمایی ۲۲ بهمن سورک با بیان دو بیت شعر زیر، پیام راهپیمایان یکی بود که بر حکم ولایت متکی بود/ عدو فهمید و زین پیغام لرزید، ز مشت آهنین خلق ترسید؛ گفت: حضور مردم نشانه ایستادن پای انقلاب و آرمان های امام و شهدا است.

جعیت حاضر در راهپیمایی به میدان امام حسین سورک رسیدند و شعار مرگ بر آمریکا می‌دهند.

ارسطو قادری فرماندار میاندورود در جمع راهپیمایان گفت: امروز و ۷ اسفند دو عید ما است که باید با حضور در ۷ اسفند در پای صندوق رأی با هر یک رأی که داخل صندوق می‌اندازید مشتی بر دهان استکبار جهانی خواهد زد.

«گلوگاه»

خودور آتش‌نشانی خیابان‌های مسیر راه‌پیمایی را شست.

با اینکه هنوز بیش از نیم‌ساعت مانده، تعدادی از مردم و روحانیون در ابتدای مسیر تجمع کرده‌اند.

شور و شوق خاصی میان تجمع‌کنندگان برای ایحاد حماسه‌ای پرشور دیده می‌شود.

تجمع همه مردم در مقابل مسجد علوی، حتی از دورترین روستاهای شهر، از هزارجریب تا ابتدای مسیر راهپیمایی.

ورزشکاران نوجوان در ابتدای مسیر آماده فریاد مرگ بر امریکا هستند.

یکی از شهروندان گلوگاهی در گفت‎وگو با ما بیان کرد: مردم ما از انقلاب‌شان پشیمان نشده‌اند، شاید برخی به دلیل چرب و شیرین دنیا از انقلابی بودن خود پشیمان هستند، مردم با حضور پرشکوه خود جواب دندان‌شکنی به دشمن خواهند داد، مشت آمریکا برای مردم ما باز شده است.

ایستگاه نقاشی با موضوع انقلاب برای نوجوانان در مسیر راهپیمایی از جمله حواشی برنامه راهپیمایی است.

نصف مسیر راه پیمایی پیموده شده؛ یکی از راهپیمایان می‌گوید توطئه‌های دشمن نمی‌تواند جلوی اراده ما را بگیرد.

فرمانده سپاه گلوگاه گفت: حضور پرشور جوانان بسیجی دشمن را غافل‌گیر می‌کند.

اجرای گروه سرود ۱۵۷نفره توسط دانش‌آموزان.

«رامسر»

۹:۳۰ دقیقه/ هم‌اکنون مردم انقلابی رامسر قطره قطره در میعادگاه عاشقان انقلاب حاضر می‌شوند تا موج شوند و حماسه باشکوه دیگری را بر تارک تاریخ انقلاب اسلامی ایران رقم بزنند.

جوان، نوجوان، پیر، میانسال، مرد و زن هم‌اکنون برای گرفتن پلاکاردهایی با شعار مرگ بر آمریکا، الله‌اکبر و مطیع امر رهبریم در صف هستند.

رادیو انقلاب از جمله برنامه‌های فرهنگی قبل از آغاز راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم انقلابی رامسر است که جوانان و نوجوانان بسیجی شهرستان رامسر آن را اجرا می کنند.

یکی از ریش‌سفیدان حاضر در محل آغاز راهپیمایی ۲۲ بهمن رامسر در پاسخ به سوال اینکه چرا در این صبح سرد از کار و زندگی خود زدید و در این راهپیمایی شرکت کردید، گفت: من به عشق ولایت و رهبرم آمده‌ام و همیشه انقلابی خواهم ماند.

یک جوان حاضر در راهپیمایی بیان کرد: امروز آمده‌ام تا بگویم که ما هستیم و انقلاب اسلامی با تمام آرمان‌هایش همچنان ادامه دارد و ما همانند روز اول انقلاب شعار مرگ بر آمریکا را فریاد خواهیم زد.

وحید بعیدی‌نژاد عضو ارشد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای سخنران و مهمان ویژه راهپیمایی امروز شهرستان رامسر هم‌اکنون به راهپیمایی مردم رامسر پیوست.

«نکا»

با آغاز تلاوت قرآن و بانگ الله‎اکبر، رسماً راهپیمایی در نکا آغاز شده است.

طول جمعیت به یک کیلومتر رسیده است.

تعطیلی تمام مغازه‌ها در سطح شهر نشان از حضور تمام اقشار ازجمله بازاریان و اصناف نکا در این راهپیمایی را نشان می‌دهد.

«تنکابن»

عطر انقلاب از جای جای تنکابن به مشام می‌رسد، مردم همیشه در صحنه این شهر باز هم به میدان آمدند و مشت محکمی بر دهن استکبار کوبیده اند.

راهپیمایی از مقابل مسجد جامع آغاز شد، همه اقشار آمده اند، از پیرزن و پیرمرد گرفته تا کودکان و خردسالان، مسئولان، دانش‌آموزان، همه و همه پلاکارد به دست و با مشتان گره کرده آمدند.

فرماندار ویژه تنکابن در گفت‎وگو با ما بیان کرد: ما پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌ایم و از ارزش‌های انقلاب که از سوی بنیانگدار انقلاب ترسیم و توسط رهبری ادامه یافته، دفاع می‌کنیم، اصلی‌ترین پیام این راهپیمایی برای کشورهای مستکبر، ایستادگی مردم و مسئولان به پای آرمان‌های این انقلاب است.

روستائیان مناطق دوردست دوهزار و سه‎هزار از ساعاتی پیش، چشم‌انتظار آغاز راهپیمایی خود را به خرم آباد رساندند، همه و همه با همان سر و وضع روستایی به میدان مبارزه آمدند.

سخنرانی توسط امام جمعه جدید این شهرستان، حجت‌الاسلام پوراکبر.

«قائم‌شهر»

مردم شهرستان مزین به نام قائم آل محمد (ص)، شهر سرداران و بیش از هزار شهید قائم‌شهر از خیابان امام خمینی (ره) از خیابان‌های کارگر، آیت‎الله صالحی مازندرانی، شریعتی، مدرس و از کوچه و پس کوچه های این شهر عاشقانه برای شرکت در راهپیمایی حرکت کرده‌اند.

میدان امام این شهرستان که محل آغاز راهپیمایی است، دیگر از انبوه جمعیت پر شده و تمامی مسیرها پر از مرد و زن قهرمان و انقلابی شده‌اند.

شهرداری هم در جاهای مختلف ایستگاه صلواتی دایر کرده و شور و نشاط خاصی به شهر بخشیده است.

فرمانده سپاه قائم‎شهر در گفت‎وگو با ما گفت: پیام اصلی حضور امروز مردم برای غرب این است که اگر شما دائماً گزینه‌های خود را به رخ می‌کشید، ما هم گزینه های رومیزی بسیاری داریم که نمونه آن حضور مردم در صحنه برای حمایت از انقلاب است.

جوانان قائم‌شهری در این راهپیمایی ثابت کردند که با غیرت، شهامت و رشادت، پاسدار همیشگی انقلاب اسلامی هستند و هرگز تن به ذلت و سلطه استکبار نمی‌دهند.

جمعیت زیادی از مردم حین حرکت به راهپیمایی پیوستند و به فاصله چند دقیقه از شروع راهپیمایی، جمعیت قابل کنترل نبود و هرلحظه بر ازدحام جمعیت افزوده می‌شد.

«نور»

نوری‌های غیرتمند، راهپیمایی عزتمندانه خود را از میدان امام (ره) آغاز کردند؛ هوا سرد است ولی مردم دلگرم و خروش شان کم‎نظیر است.

«سوادکوه»

شهرستان سوادکوه شمالی؛ شهر شیرگاه: از مسجد جامع شیرگاه تا مسجد حضرت ولی عصر (عج) و بالعکس؛ راهپیمایی رأس ساعت ۱۰ صبح آغاز شد.

شهرستان سوادکوه؛ شهر زیرآب: از مسجد جامع ـ بلوار امام رضا (ع) تا جلوی سپاه و برگشت به امامزاده عبدالحق (ع)؛ رأس ساعت ۱۰ صبح، سخنران توحیدی فرماندار شهرستان سوادکوه است.

شهر پل‌سفید: از مسجد جامع، شهرک قدس، میدان شهدا به سمت گلزار شهدا ساعت ۱۰ صبح آغاز شد؛ سخنران امام جمعه پل‌سفید.

توزیع بروشور توسط طرفداران یک نماینده مجلس.

«جویبار»

راهپیمایى ۲۲ بهمن، از دیار پهلوانان و قهرمانان شهرستان جویبار رأس ساعت ۱۰ صبح شروع شد، مسیر حرکت از مسجد اعظم تا میدان کشتى است.

مردم به زبان مازندرانی می‎گویند: «خدا جان کری و اوباما ره لعنت هاکنه» «خدا امریکا ره از بین بَوِره»

یکى از راهپیمایان جویبارى در گفت‌وگو با ما علت حضور خود را اینچنین بیان کرد: امروز کشور به حضور ما جوانان در صحنه هاى مختلف نیاز دارد ما نیز با لبیک گفتن به نداى رهبرى به این راهپیمایى آمدیم.

«محمودآباد»

راهپیمایی از گلزار شهدای آهومحله با حضور چشمگیر مردم آغاز شد؛ حضور بی‌سابقه مردم، شور و نشاطی انقلابی را حاکم فضای شهر کرده است.

«بابلسر»

مردم ولایتمدار شهرستان بابلسر باوجود سردی هواد و درحالی که قرار بود راهپیمایی ۲۲ بهمن از ساعت ۱۰ صبح آغاز شود، یک ساعت قبل از شروع راهپیمایی مقابل سپاه بابلسر به انتظار نشسته‌اند.

تمامی جاده‌های منتهی به مسیرهای راهپیمایی توسط مأموران راهنمایی و رانندگی بسته شده است.

اعضای جمعیت هلال‌احمر شهرستان بابلسر در مسیر مستقر شده‌اند و نیروهای شهرداری مسیر را آب و جارو می‌کنند.

یکی از شهرواندان بابلسری در پاسخ به این پرسش خبرنگار ما که دلیل حضور مردم یک ساعت قبل از آغاز راهپیمایی چیست، گفت: مردم استان مازندران بصیرت بالای خود را در تمامی مراحل انقلاب ثابت کرده‌اند و با این حضور زودهنگام خود می‌خواهند نشان دهند که اسیر بازی رسانه‌ای سیاسی دشمن نخواهند شد.

«آمل»

مردم شهر هزارسنگر آمل با حضور در مقابل مسجد امام رضا (ع) راهپیمایی را شروع کردند؛ خیل عظیم جمعیت از اقصی نقاط شهر، از همه خیابان‌ها به سمت راهپیمایان در حال حرکتند.

امام جمعه آمل، در گفت‌وگو با ما گفت: حماسه مردمی و اسلامی ۲۲ بهمن، مشت محکمی بر افکار جاهلانه آمریکا است.

سیل عظیم جمعیت از مسجد امام رضا (ع) آمل به سمت گلزار شهدای این شهرستان سرازیر شدند.

شیرمردان حماسه بزرگ ششم بهمن بار دیگر حماسه آفریدند؛ حضور بی‌سابقه مردم آمل در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال؛ الله و اکبر به حضورتان.

جمعیت بی‌سابقه مردم پس از عبور از مسیر راهپیمایی به میدان ۱۷ شهریور این شهرستان رسیدند.

خیل عظیم جمعیت مردم آمل به حدی است که هنوز پس گذشت یک ساعت از آغاز راهپیمایی انتهای آن مشخص نیست.

«فریدونکنار»

مردمان شهر سردار حاج بصیر همانند ایام دفاع مقدس که حضوری باشکوه در صحنه داشتند، این بار هم چون سال‌های گذشته صف به صف و گروه گروه، در مقابل مسجد جامع این شهر جمع شده‌اند.

تا دقایقی دیگر فریدونکناری‌ها برای سی و هفتمین سال متوالی با مشت‌های گره‌زده شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل را فریاد می‌زنند.

با فریاد الله اکبر، مجری مراسم راهپیمایی، مردم غیور و قهرمان فریدونکنار راهپیمایی را رأس ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه شروع کردند. مردمان شهر سردار حاج بصیر همانند ایام دفاع مقدس که حضوری باشکوه در صحنه داشتند، این بار هم چون سال های گذشته صف به صف و گروه گروه، در مقابل مسجد جامع این شهر جمع شده اند.

با فریاد الله اکبر، مجری مراسم راهپیمایی، مردم غیور و قهرمان فریدونکنار راهپیمایی را شروع کردند.

راهپیمایی در حالی آغاز شد که لحظه به لحظه بر جمعیت مردم این شهرستان افزوده می‌شود.

یکی از افراد حاضر در این راهپیمایی اظهار کرد: حضور امروز مشتی بر دهان استکبار و تجدید میثاق با شهدا و رهبری است.

وی افزود: کسانی که برای مردم ما زحمت کشیدند و جان دادند همواره مورد تعظیم این ملت هستند.

یک کودک فریدونکناری در این مراسم گفت: همه آمدیم تا به امریکا و اسراییل بگوییم هیچ غلطی نمی‌تواند بکنند.

طوفان سیاسی، نیرنگ امریکا، گرگ گرگ است فقط قصد دریدن دارد، الموت الامریکا، عنایت امریکایی ترور شهدای هسته‌ای و ما تا آخر ایستاده‌ایم بخشی از پلاکاردهایی است که در دست مردم است.

با تجهیز داعش امریکایی، نمی‌رسند آنها هرگز به جایی، مرگ بر وابستگان شیطان، مرگ بر امریکا، ما جانفشان رهبریم بخشی از شعارهای امروز است.

آیت الله سیفی مازندرانی گفت: حضور این مردم در واقع تأیید ولایت مطلقه فقیه در راستای تحقق رسالت انبیا (ص) و ائمه (ع) است.

وی افزود: این حضور مردم در راهپیمایی امسال پیام‌های زیادی برای داخلی‌ها و خارجی‌ها دارد و مهم‌ترین آن این است که استکبار هیچ راه نفوذی را به کشور پیدا نمی‌کند.

مردم فریدونکنار با رسیدن به مصلی قدس تا دقایقی دیگر آماده شنیدن سخنرانی حجت‌الاسلام حسنی از مبارزان انقلابی شهرستان فریدونکنار می‌شوند.

بهشهر

بهشهر

رامسر

رامسر

رامسر

رامسر

رامسر

نکا

نکا

نکا

نکا

قائم‌شهر

قائم‌شهر

قائم‌شهر

قائم‌شهر

قائم‌شهر

بابل

نوشهر

نوشهر

بابلسر

رامسر

رامسر

رامسر

رامسر

رامسر

آمل

بابل

بابلسر

بهشهر

سیمرغ

سیمرغ

گلوگاه

گلوگاه

گلوگاه

گلوگاه

گلوگاه

قائم‌شهر

قائم‌شهر

نکا

نکا

نکا

نکا

بابل

بابل

بابل

بابل

بابل

بابل

تنکابن

رامسر

رامسر

عباس آباد

گلوگاه

گلوگاه

آمل

بابل

تنکابن

تنکابن

تنکابن

گلوگاه

محمودآباد

محمودآباد

بابل

تنکابن

رامسر

رامسر

رامسر

رامسر

رامسر

قائم‌شهر

قائم‌شهر

گلوگاه

بابل

بابل

تنکابن

رامسر

ساری

قائم‌شهر

قائم‌شهر

قائم‌شهر

سیمرغ

سیمرغ

میاندورود

میاندورود

میاندورود

میاندورود

ساری

رامسر

رامسر

سوادکوه

سوادکوه

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.