پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

افتخاری برای فوتبال مازندران;
خونه به خونه با اقتدار قهرمان لیگ برتر فوتبال کشور شد+ تصاویر اختصاصی
در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور، تیم فوتبال خونه به خونه بابل در دیداری خارج از خانه مقابل تیم نفت اهواز به برتری یک بر صفر دست یافت و قهرمانی خود را در این فصل از رقابت ها مسجل کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور، تیم فوتبال خونه به خونه بابل در دیداری خارج از خانه و در ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز مقابل این تیم به برتری یک بر صفر دست یافت و علاوه بر کسب یک برد خارج از خانه،قهرمانی خود را در این فصل از رقابت ها مسجل کرد.

این قهرمانی درحالی به وجود آمد که فولاد خوزستان تنها تعقیب کننده تیم خونه به خونه در اصفهان مقابل ذوب آهن تن به شکست دو بر یک داد تا این نتیجه، سند قهرمانی نماینده فوتبال مازندران در لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور را امضا کند و گل محمدحسین بابا گلی،گل قهرمانی تیم شود.

با این نتایج تیم خونه به خونه ۴۲ امتیازی شد و مقتدرانه به قهرمانی دست یافت و فولاد خوزستان نیز در امتیاز ۳۵ باقی ماند تا رسما از کسب عنوان قهرمانی ناامید شود.

پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه قهرمانی تیم فوتبال خونه به خونه را در رقابتهای لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور، به مدیر عامل، بازیکنان و کادر فنی این تیم و همچنین مردم ورزش دوست مازندران و هواداران پرشور بابلی تبریک عرض می نماید.

 عکس از: آبتین علی نیا عکاس سایت مازندرانه

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.