پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
معرفی برترین‌های فوتبال مازندران در سال ۹۵
مهدی رضی مدیر روابط‌ عمومی و امور رسانه‌ای هیأت فوتبال مازندران گفت: با مشارکت مردم فوتبال فهم مازندران و حمایت‌های همه‌جانبه آنها برای نخستین‌بار در استان برترین‌های فوتبال مازندران را انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مهدی رضی مدیر روابط‌ عمومی و امور رسانه‌ای هیأت فوتبال مازندران گفت: با مشارکت مردم فوتبال فهم مازندران و حمایت‌های همه‌جانبه آنها برای نخستین‌بار در استان برترین‌های فوتبال مازندران را انتخاب شدند.

وی با تشکر از تمامی مربیان، داوران، بازیکنان و تمامی هواداران فوتبال مازندران که در بهتر برگزار شدن انتخاب برترین‌های مازندران سهیم بودند، تصریح کرد: فوتبال و فوتبالی‌های مازندران همیشه برترین هستند و برای همین انتخاب یک نفر به‌عنوان چهره برتر در بین این همه خوبان واقعاً سخت است، اما با همراهی همه آنان موفق شدیم برای نخستین‌بار در طول فعالیت هیأت فوتبال با همت همکاران واحد روابط‌عمومی به این امر دست پیدا کنیم.

مدیر روابط‌ عمومی و امور رسانه‌ای هیأت فوتبال مازندران درباره نتایج به‌دست آمده در انتخابات برترین‌های فوتبال استان، اظهار کرد: در طی برگزاری این انتخابات بیش از ۲۰ هزار نفر هیأت فوتبال استان را در این نظرخواهی همراهی کردند که در انتخاب برترین بانوی استان در سال ۹۵ حدیث صالحی با اکثریت آرا موفق شد عنوان برترین بانوی سال را از آن خود کند و همچنین نسرین قمی، زهرا خدابخشی و فاطمه متولی در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

وی افزود :در یکی از نزدیک‌ترین رقابت‌ها و در انتخاب برترین داور سال سیدوحید کاظمی داور آینده‌دار قائم‌شهری به‌عنوان داور برتر سال ۹۵ انتخاب شد و همچنین اشکان خورشیدی، رضا عادل و سمانه محسنی در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند.

رضی گفت:در انتخاب جوان برتر و پدیده سال ۹۵ فوتبال مازندران عارف محمد علی‌پور بازیکن جوان تیم فوتبال پرسپولیس تهران با اکثریت آرا پدیده برتر انتخاب شد و همچنین الله‌یار صیادمنش، ابوالفضل رزاق و حسین حاجی‌زاده در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند.

مدیر روابط عمومی و امور رسانه‌ای هیأت فوتبال مازندران گفت: در انتخاب پدیده سال فوتسال رضا بابایی جوان آینده‌دار مازندرانی به عنوان نفر نخست انتخاب شد و همچنین سیدعلی سیدی، علی‌اکبر حسن‌پور و امیرحسین طیبی در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

رضی استان مازندران را معدن مربیان بازیکن‌ساز دانست و همچنین در مورد انتخاب برترین مربیان استان،گفت: در دو مرحله در بخش بانوان و آقایان مربیان برتر را توسط هواداران فوتبال دوست مازندران انتخاب شدند که در بخش بانوان فاطمه جانعلی‌پور به‌عنوان نفر برتر و همچنین همچنین فائزه جعفرزاده،مرضیه گتابی و کبری ملک پایین در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند.

وی افزود: یکی از جذاب‌ترین و نزدیک‌ترین انتخابات در بخش برترین مربی رده پایه اتفاق افتاد،در جایی که ۶ هزار هوادار فوتبالی در این نظرخواهی شرکت کردند تا در نهایت علی حسین‌جانی به‌عنوان نفر برتر و کریم محمدی، صاحب شکری و محمد رضا عابدپور در رده‌های بعدی جای گرفتند.

مدیر روابط‌عمومی هیأت فوتبال مازندران درباره انتخاب برترین مربی فوتسال،گفت:در این نظرخواهی منوچهر رئیسیان مربی کارکشته و پیشکسوت به‌عنوان نفر برتر و همچنین جواد رزاقی ،ایمان احمدی و رضا پیری در رده‌های بعدی قرار گرفتند و اما در آخرین نظرخواهی و در انتخاب برترین تیم لیگ‌های برگزار شده استانی تیم نساجی قائم‌شهر با اکثریت آرا به‌عنوان تیم برتر و کاسپین آمل، شهروند نور و ستارگان نکا در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.