پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر آمل به مناسبت ولادت سراسر نور امام علی (ع)
اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل در پیامی، فرا رسیدن سالروز ولادت سراسر نور مولای متقیان حضرت علی (ع) را تبریک گفت .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

متن این پیام بدین شرح می باشد :
در ماه رجب نور خدا می تابد                                از روی علی نور خدا می تابد
در خانه حق حقیقتی شد نهان                                پرورده ی دست حق علی می آید
۱۳ رجب روز میلاد مولود کعبه حضرت علی (ع) آغازگر اشاعه عدالت و ولایت و اسوه ایمان، شجاعت و اخلاص و مردانگی و معرف والاترین الگوی شهادت است، یگانه مردی که ولادتش در کعبه و شهادتش در مسجد بود .
او طبیبی است که هر کجا که لازم باشد بر زخم ها مرهم می نهد و دل های نابینا و گوش های ناشنوا و زبان های بی کلام را درمان می کند و یتیمان را همچون پدری مهربان سرپرستی می کند و یاس ها و نرگس ها در بی کران های گذرگاه هستی، عرشیان و زمینیان را در هاله ای از عطر و رویا می برند؛ چرا که عطر وجودشان را از وجود علی (ع) به ودیعت گرفته اند و بهشت برای خاطر او تمام زنبق هایشان را نثار زمینیان کرده است .
امام علی(ع) آغازگر امامت و مظهر عدالت و خداپرستی و تربیت یافته در مکتب نبوت است که با سلوک و گفتار و رفتار و منش خویش، دل های تشنه حقیقت را از چشمه لایزال الهی سیراب ساخته است .
اینجانب سالروز ولادت باسعادت مظهر علم و عزت و عدالت و سخاوت و شجاعت، حضرت علی بن ابیطالب (ع) و روز پدر را به شیعیان جهان و مردم متدین شهر آمل تبریک و تهنیت عرض نموده، امید است با استعانت از خداوند منان، جامعه اسلامی با سرلوحه قرار دادن منش و سیرت زندگانی امیر مومنان علی (ع) و ائمه اطهار (ع) در تمامی مراحل و ابعاد زندگی و در خدمتگزاری به محرومان و مستضعفان موفق و مؤید باشند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.