پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

معاون هواشناسی مازندران خبر داد;
هوای مازندران بارانی و سرد می‌شود
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: وزش باد شدید صبح امروز از غرب مازندران آغاز شده و در حال حاضر به مناطق مرکزی استان گسترش پیدا کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

احمد اسدی اظهار کرد: وزش باد شدید صبح امروز از غرب مازندران آغاز شده و در حال حاضر به مناطق مرکزی استان گسترش پیدا کرده و به دنبال آن شاهد ابرناکی آسمان و کاهش دمای هوا هستیم.

وی ادامه داد: بیشترین سرعت وزش باد از شهرستان‌های رامسر و نوشهر با سرعت ۷۲ کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران با اشاره به رگبار باران از امشب در آسمان استان، اضافه کرد: انتظار داریم فردا از ابرناکی آسمان مازندران کاسته شود و هوای استان عمدتاً نیمه‌ابری تا ابری پیش‌بینی می‌شود.

اسدی با بیان اینکه روز چهارشنبه مجدداً شاهد بارندگی در آسمان مازندران هستیم، افزود: این سامانه بارشی از اواخر روز چهارشنبه از آسمان استان خارج می‌شود.

وی تصریح کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، روزهای پنج‌شنبه و جمعه مجدداً جو نسبتاً پایدار پیش‌بینی می‌شود و انتظار داریم شاهد افزایش دمای هوا به‌ویژه روز جمعه در استان باشیم.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران یادآور شد: بیشینه دما طی ۲۴ ساعت گذشته مربوط به شهرستان ساری با ۳۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دما نیز مربوط به بلده با ۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر بوده است.

اسدی در پایان گفت: دریای مازندران امروز به‌صورت مواج پیش‌بینی می‌شود.

منبع : فارس

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.