پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ خبر داد;
دیدار با خانواده شهدا پشتوانه معنوی پلیس است
فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ در دیدار با خانواده شهید دامادی در این شهرستان گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا توفيق الهي و پشتوانه معنوي پليس در اجراي مقتدرانه ماموريت هاست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرگرد راعی طی دیدار با خانواده معظم شهید دامادی ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا،تصریح کرد: واژه های گذشت و فداکاری به معنای واقعی کلمه را باید در نهاد مقدس شهیدان جان برکف اسلام و انقلاب جستجو کرد، چرا که این افلاکیان خاکی با دل بریدن از همه لذت های دنیا پا در راه و هدفی مقدس نهاده و پرچم اسلام را همواره در جهان برافراشته نگاه داشتند.

سرگرد راعی شهادت را نقطه اوج دفاع از ارزش های دینی و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی دانست و افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا اقدامی ارزشی و توفیق الهی بوده که پشتوانه معنوی پلیس در اجرای مقتدرانه ماموریت هاست.

وی خاطر نشان کرد:امنیت کنونی کشور حاصل خون پاک شهداست و وظیفه ما ادامه دادن راه سرخ شهیدان و زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است.

فرمانده انتظامی سیمرغ در خاتمه صبرخانواده شهدا را موجب رضایت پروردگار دانست و افزود: صبر و استقامت خانواده های شهداء مایه افتخار و پشتوانه مستحکم نظام مقدس جمهوری اسلامی و جایگاه ارزشمندی است که همه باید قدر شناس آن باشیم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.