پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامی مازندران خبر داد;
انهدام ۲ باند قاچاق موادمخدر صنعتی در استان مازندران
فرمانده انتظامی مازندران از انهدام دو باند قاچاق موادمخدر صنعتی و کشف بیش از شش کیلو گرم شیشه در سطح استان طی 48 ساعت گذشته خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار سید محمود میرفیضی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری مازندرانه با اعلام این خبر، افزود: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر تهیه و توزیع گسترده موادمخدر صنعتی در سطح استان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی با شناسایی این افراد، آنان را مورد تعقیب و مراقبت قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطر نشان کرد: ماموران در ادامه تحقیقات دریافتند، این افراد در قالب دو باند بزرگ تهیه وتوزیع موادمخدر صنعتی در سطح گسترده در شهرستان های”چالوس، تنکابن، ساری و قائم شهر” فعالیت دارند.

سردار میرفیضی، افزود: ماموران پس از چند روز کار اطلاعاتی و اقدامات فنی و پلیسی طی ۴۸ ساعت گذشته با هماهنگی قضائی طی چهار مرحله عملیات پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری ۱۲ متهم به قاچاق موادمخدر صنعتی در شهرستان های فوق شدند .

وی اظهار داشت : ماموران در این عملیات بیش از شش کیلوگرم موادمخدر شیشه کشف و هفت دستگاه خودرو متعلق به متهمان را که در امر تهیه وتوزیع موادمخدر به کارگیری می شد، توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به افزایش ۱۱ درصدی کشفیات موادمخدر در سال گذشته از کشف بیش از دو تن و۸۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در سال گذشته در سطح استان خبر داد .

متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.