پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس هیات تکواندو مازندران خبرداد;
حضور تیم شهدای مدافع حرم ساری در جام تکواندو باشگاه های آسیا
رئیس هیات تکواندو مازندران گفت: باشگاه شهدای مدافع حرم در مسابقات تکواندو جام باشگاه های آسیا به همان نام و در مسابقات جام فجر با عنوان شهرداری ساری شرکت می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

فیض الله نفجم در نشست خبری در محل سالن اجتماعات هتل اسرم ساری با بیان اینکه برگزاری مسابقات بین المللی تکواندو در استان با همکاری فدراسیون تکواندو و مسئولان استانی امکان پذیر شد، گفت: ۱۸کشور برای حضور در این دوره از مسابقات اعلام آمادگی کردند و از روز سه شنبه وارد کشور می شوند.

رئیس هیأت تکواندو مازندران افزود: باشگاه شهدای مدافع حرم در مسابقات جام باشگاه های آسیا به همان نام و در مسابقات جام فجر با عنوان شهرداری ساری شرکت می کند و برای نخستین بار به دارندگان رتبه های برتر با پیشنهاد شهرداری جوایز نقدی داده می شود.

معاون فرهنگی، اجتماعی شهرداری ساری نیز در این نشست با بیان اینکه آمار بالای فارغ التحصیلان دانشگاهی نشان از استعداد و توانمندی مازندرانی ها است، گفت: ورزشکاران مازنی مدال های رنگارنگی در مسابقات مختلف ملی و بین المللی کسب کردند و به رتبه های برتری دست یافتند.

محمد محبوب با اشاره به اینکه در تور ساری گردی شاهد حضور پررنگ گردشگران و استقبال آن ها بودیم، افزود: با توجه به این همه مواهب طبیعی در استان،باز هم شاهد بی حرکت ماندن پیشرفت استان هستیم؛متأسفانه در بخش کشاوری و توسعه زیرساخت های مازندران رشد لازم به وجود نیامده و از طرفی امکان اشتغال زایی و ایجاد درآمد پایدار برای مردم فراهم نشده است.

وی بیان کرد: محور توسعه مازندران را باید در بخش گردشگری در نظر گرفت ولی باز هم باید زیرساخت های لازم را در شهرهای استان فراهم کرد؛درکنار آن برگزاری مسابقات در عرصه های بین المللی می تواند توانمندی مازندران را به تصویر بکشد.

محبوب با اشاره به افتتاح خانه تکواندو در شهرستان ساری،افزود:این کار یکی از اقدامات زیرساختی در حوزه ورزش بود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.