پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سخنگوی جمنا در مازندران خبر داد;
تاکنون هیچ ستادی از سوی «جمنا» در مازندران تشکیل نشده است
سخنگوی جمنا در مازندران گفت: بنای جبهه تشکیل ستاد تبلیغات برای نامزدها نیست و تاکنون هیچ ستادی در مازندران تشکیل نشده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

شکرالله رضازاده با قدردانی از ابراز حمایت اقشار مختلف نسبت به نامزدهای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: بعد از آنکه در مجمع ملی دوم پنج نامزد جبهه برای انتخابات ریاست جمهوری با رأی اعضای مجمع انتخاب شدند ما شاهد موج جدیدی از اعلام حمایت‌ها بودیم که آن را باید به فال نیک می‌گیریم.

وی روند انتخاب پنج نامزد جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی را کاملاً منطقی دانست و افزود: بعد از آنکه مجمع اول از میان ۲۱ نامزد مطرح ۱۰ نفر را برگزید، قرار شد در مجمع دوم از میان این ۱۰ نفر پنج تن به‌عنوان نامزدهای نهایی جبهه انتخاب شوند و برای آنکه اعضای مجمع به شناخت درست‌تری از ۱۰ نامزد برسند به هر کدام از آنها ۲۰ دقیقه فرصت داده شد تا خودشان را برای اعضا بیشتر بشناسانند که در نهایت بعد از استماع سخنان نامزدها، اعضا در یک جمع‌بندی منطقی پنج نفر نهایی را برگزیدند.

سخنگوی جمنا در مازندران با اشاره به اخبار تشکیل ستاد تبلیغاتی نامزدهای این جبهه گفت: ضمن اینکه بنای جبهه تشکیل ستاد تبلیغات برای نامزدها نیست، تاکنون هیچ ستادی در مازندران تشکیل نشده است و شاید برخی از علاقمندان به نامزدهای جبهه به‌صورت خودجوش به تحرکاتی دست زده باشند اما تا این لحظه هیچ ستادی از سوی جبهه تشکیل نشده است.

رضازاده در پایان با تأکید بر حرکت فراگیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: رویکرد جبهه تبدیل شدن به ستاد انتخاباتی نامزدها نیست بلکه ما وظیفه گستراندن چتر بزرگی را داریم که در زیر این چتر همه نیروهای انقلاب که تمامی ملت ولایی ایران را شامل می‌شود را گردهم بیایند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.