پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي شهرستان ساري خبر داد;
خاتمه زورگیری از فست فودها در ساری
فرمانده انتظامي شهرستان ساري گفت: فردی که با سفارش غذا از فست فودهای شهرستان ساری بدون پرداخت وجه از آنان اخاذی می کرد با 15 فقره زورگیری دستگیر شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ زیدالله کاظمی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری مازندرانه، با اعلام این خبر،گفت: در پی وقوع چندین فقره زورگیری و باج گیری از رستوران ها و فست فودها در سطح شهرستان ساری و شکایت صاحبان این صنوف،تحقیق و بررسی این موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری،افزود: ماموران اقدامات پلیسی را برای شناسایی و دستگیری این متهم که با سفارش غذا از رستوران های شهر پس از ارسال غذا به آدرس اعلام شده، سفارش مورد نظر را از پیک اعزامی تحویل گرفته و با تهدید چاقو بدون پرداخت وجه متواری می شد، آغاز کردند .

فرمانده انتظامی شهرستان ساری، اظهارداشت: با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه ماموران موفق شدند متهم را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند .

سرهنگ کاظمی ،تصریح کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده تاکنون به ۱۵ فقره زورگیری از فست فودها و رستوران های شهرستان در یک ماه گذشته اعتراف کرد .

متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و موضوع در دست بررسی است .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.