پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي قائمشهر خبر داد;
کشف ۳ کیلو مواد مخدر از نوع شیشه در قائمشهر
فرمانده انتظامي قائمشهر از كشف 3 كيلو 400 گرم مواد مخدر از نوع شیشه و دستگيري یکی از عاملان افیونی در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ  محمد ولی مرادی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری مازندرانه گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در راستای مبارزه با سوداگران مرگ به دنبال یکسری کارهای اطلاعاتی ، فردی را که قصد انتقال محموله مواد مخدر از طریق محورهای مواصلاتی به شهرستان قائمشهر را داشت ،شناسایی کردند.

وی تصریح کرد: در عملیاتی منسجم ضمن کنترل محورهای مواصلاتی این قاچاقچی مواد مخدر که قصد انتقال مواد با یک دستگاه خودرو سواری پِژو به این شهرستان را داشت در عملیاتی ضربتی دستگیر شد .

مرادی با بیان این که در بازرسی از خودرو این عامل افیونی ۳ کیلو و ۴۰۰گرم شیشه کشف شد،خاطر نشان کرد : خودرو ی متعلق به متهم توقیف و به پارکینگ منتقل شد .

سرهنگ مرادی همچنین اظهار داشت: متهم که اهل وساکن یکی از استان های مرکزی و دارای سوابق متعدد کیفری است ، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد .

فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر با اشاره به نقش ارزنده همکاری های همه جانبه مردم با پلیس در ریشه کن کردن معضل مواد مخدر در جامعه ، افزود : شهروندان درصورت مشاهده هرگونه تهیه ، توزیع و فروش مواد مخدر مراتب را سریعا از طریق تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ به نزدیکترین مقر پلیس اطلاع دهند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.