پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي شهرستان آمل خبر داد;
کشف یک کیلو تریاک در شهرستان آمل
فرمانده انتظامي آمل از دستگيري عامل افیونی و کشف یک کیلو گرم مواد مخدر در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ ولی الله گنجیان در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تهیه و توزیع انواع مواد مخدر از سوی عامل افیونی در شهرستان “آمل “، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با انجام تحقیقات گسترده و بررسی میدانی موفق به شناسایی این عامل افیونی شدند.

وی تصریح کرد: ماموران با هماهنگی قضائی این فرد را در حین حمل مواد مخدر با یک دستگاه خودروی پراید در عملیاتی ضربتی دستگیر و در بازرسی از خودروی وی یک کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، خاطر نشان کرد : پلیس شهرستان آمل با هدف کاهش ناامنی در جامعه ، ارتقاء امنیت اجتماعی ، درمان و بازپروری معتادان ولگرد و بی خانمان و طرح جمع آوری معتادان ولگرد و بی خانمان را به اجرا درآورده و این طرح مصمم تر از گذشته و با اراده ای خلل ناپذیر تا پاکسازی کامل مناطق آلوده ادامه خواهد داشت .

سرهنگ گنجیان در پایان از شهروندان خواست : در صورت مشاهده فعالیت افراد در تهیه و توزیع موادمخدر ، خرده فروشان موادمخدر و افراد معتاد متجاهر در سطح شهر، مراتب را سریعاً به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند .

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.