پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین: انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان نیفتد/ مشکلات با انتخاب آگاهانه و درست کاهش می‌یابد/ دشمنان می‌دانند اقتصاد ایران تزلزل دارد
معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز باید مراقب بود تا انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان نیفتد؛ معضلات و مشکلات با انتخاب آگاهانه و درست کاهش می‌یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار علی استادحسینی ظهر امروز در نشست بصیرتی که با حضور بسیجیان و اقشار مختلف مردم در مسجد الهادی شهرک البرز شاهرود برگزار شد، با گرامیداشت سال نو و یاد و خاطره امام راحل و شهدا، با بیان اینکه ما هر چه داریم، به برکت انقلاب و شهداست، اظهار کرد: امروز اگر در دنیا اقتدار داریم، به برکت نظام اسلامی، انقلاب و شهداست.

وی افزود: امروز انقلاب اسلامی به فرموده امام راحل به دنیا صادر شده است و استکبار جهانی از انقلاب، آرمان‌ها و اهدافش در ترس، اضطراب و دلهره است.

عده‌ای می‌خواهند انقلاب را از مسیر خود منحرف کنند

معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ملت ایران با حضور بابصیرت و معرفت خود انقلاب را به ثمر نشانده و جمهوری اسلامی را محقق کردند، بیان کرد: متأسفانه عده‌ای امروز سخنان دیگری سر می‌دهند و می‌خواهند این انقلاب را از مسیر خود منحرف کنند.

استادحسینی با اشاره به سخنان امام راحل و هشدار که مراقب باشید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان نیفتد، گفت: امام راحل با دوراندیشی و آینده‌نگری پایه‌های انقلاب اسلامی را استوار کردند و هشدار دادند که باید مراقب انقلاب و ولایت فقیه باشیم؛ چراکه دشمن تلاش می‌کند به این پایه‌ها ضربه بزند.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر توجه به توان داخلی برای پیشرفت کشور و انقلاب عنوان کرد: رهبری در چند سال اخیر بر لزوم توجه به تولید ملی، اشتغال، اقتصاد مقاومتی و نفوذ تأکید داشته و دارند و این کلیدواژه‌های مهم را تکرار می‌کنند.

دشمنان می‌دانند اقتصاد ایران تزلزل دارد

معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به دلایل تأکید رهبر انقلاب بر این کلیدواژه‌ها گفت: دشمنان ما امروز اقتصاد را هدف قرار داده‌اند؛ چراکه می‌دانند اقتصاد ما تزلزل دارد و معیشت و توان ملی بر اقتصاد است و از راه نفوذ بر این راه تأکید دارند.

استادحسینی تأکید کرد: همه به‌خصوص مسؤولان باید در راه تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال به‌صورت عملی تلاش کنند و ارائه آمار صرف کافی نیست و باید مردم این موضوعات را لمس کنند و در جامعه تحقق یابد.

وی افزود: تبعیت از ولایت در قول و فعل باید در همه رفتار و اعمال ما نمود پیدا کند و اگر می‌گوییم تابع ولایت هستیم، باید منویات ایشان را مو به مو اجرایی کنیم؛ چراکه راه برون‌رفت از مشکلات تبعیت از ولایت است.

معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر لزوم حفظ هوشیاری در انتخابات و حضور حداکثری در این امتحان بزرگ بیان کرد: رهبری بر حضور آگاهانه و حداکثری در انتخابات تأکید دارند؛ چراکه دشمنان تلاش می‌کنند بر انتخابات تأثیر بگذارند و این را در چند انتخابات اخیر به‌خوبی شاهد بوده‌ایم.

معضلات و مشکلات را با انتخاب آگاهانه و درست کم کنیم

معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین افزود: همه مردم ما با هر سلیقه و فکر باید در انتخابات حضور یابند؛ چراکه حضور پای صندوق رأی نه بزرگ به دشمنان داخلی و خارجی است و همه باید در این میدان بزرگ سیاسی برای سرنوشت خود شرکت کرده و انتخاب آگاهانه با توجه به منویات و شاخص‌های امام و رهبری انجام دهند.

وی با اشاره به مشکلات و معضلات مختلف کشور که رهبری انقلاب نیز در بیانات اخیر خود به آن‌ها اشاره کردند، گفت: باید تلاش کنیم با انتخاب آگاهانه و درست معضلات و مشکلات را کم کنیم و انسان‌هایی انقلابی و دلسوز مردم و انقلاب را بر مسند کرسی اجرایی کشور و شوراهای شهر و روستا قرار دهیم.

استادحسینی افزود: امروز انقلاب اسلامی ایران هدف هجمه دشمنان داخلی و خارجی قرار دارد و برای حفظ این انقلاب و اسلام باید با تمام توان در میدان حاضر بود و روشنگری و آگاهی‌بخشی به جامعه داد و زمینه حضور حداکثری و انتخاب اصلح را فراهم آورد.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.