پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

5 روز دیگر;
روحانی به مازندران سفر می‌کند
نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور سه‌شنبه هفته آینده به مازندران سفر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

قاسم احمدی لاشکی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: رئیس‌جمهور سه‌شنبه هفته آینده برای افتتاح چند پروژه و دیدار با مردم به استان مازندران سفر می‌کند.

وی افزود: رئیس‌جمهور در سفر یک‌روزه خود به مازندران، به غرب استان و شهرستان نوشهر نیز سفر می‌کند و از پروژه های منطقه بازدید خواهد کرد.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تلاش می‌شود تا روحانی از پروژه در حال احداث نیروگاه ۴۶۰ مگاواتی نوشهر از نزدیک بازدیدی داشته باشد.

احمدی‌لاشکی بیان کرد: پروژه انتقال آب روستای دلیر به شهرستان‌های چالوس، نوشهر و بخش مرزن‌آباد از دیگر پروژه‌هایی است که احتمال دارد رئیس جمهور کلنگ آن را به زمین بزند.

وی اضافه کرد: احتمال دیدار مردمی با رئیس جمهوری هم از برنامه‌هایی است که در بندر نوشهر انجام می‌‌شود.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: اجرای طرح تأمین آب شرب مناطق شهری و روستاهای سه شهرستان از روستای «دلیر» در قالب پروژه ملی معروف به پروژه ۲۱۵ با نظر مساعد نوبخت معاون رئیس جمهوری در حین برگزاری همایش گرامیداشت هفته دولت در چالوس مورد موافقت قرار گرفت و احداث نیروگاه سیکل ترکیبی تک محور ۴۶۰ مگاواتی نوشهر نیز که تجهیزات آن از کشورهای اروپایی خریداری و از طریق دریای سیاه و دریای مازندران وارد بندر نوشهر شد و سپس به محل احداث آن منتقل شد و عملیات احداث آن در حال انجام است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.