پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامی مازندران خبر داد;
کاهش ۴۲ درصد کشته شدگان حوادث رانندگی در مازندران
فرمانده انتظامی مازندران از کاهش 42 درصدی کشته شدگان حوادث رانندگی در طرح نوروزی پلیس در سطح استان خبر داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار میرفیضی فرمانده انتظامی استان مازندران همچنین از کاهش حوادث رانندگی منجر به فوت و کاهش نه درصدی مصدومان حوادث رانندگی طی این مدت خبر داد و افزود: رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و ارتقاء فرهنگ ترافیک از یک سو و تلاش و زحمات شبانه روزی همکاران پلیس راهور و پلیس راه در معابر درون شهری و محورهای مواصلاتی استان نقش موثری در کاهش حوادث رانندگی داشته اشت.

سردار میرفیضی با اشاره به میزان تردد خودروها در محورهای درون استانی از ثبت بیش از ۳۵ میلیون تردد از ۲۵ اسفندماه تا روز سیزدهم فروردین ماه خبر داد و افزود: در محورهای شش گانه استان ( کندوان – کیاسر – سوادکوه – هراز – رامسر – گلوگاه) بیش از یک میلیون و ۵۶۵ تردد طی این مدت به ثبت رسیده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به میزان اقامت مسافران در استان از ثبت بیش از ۱۲ میلیون و ۶۱۱ هزار نفر شب اقامت در مراکز اقامتی استان خبرداد.

میرفیضی همچنین با اشاره به کاهش وقوع جرایم در سطح استان در طرح نوروزی پلیس، از افزایش ۸ درصدی کشفیات جرایم در استان خبر داد و افزود: در طی این مدت بیش از ۱۳۶ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲۵ درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی استان مازندران همچنین از تماس ۲۹ هزار شهروند و مسافران نوروزی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ استان طی این مدت خبر داد و افزود: بیش از نه هزار تماس عملیاتی شد .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.