پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
اعلام حمایت رییس دانشگاه نیما از کاندیداتوری عباس اکبری در انتخابات شورای اسلامی شهر آمل
رییس دانشگاه غیر انتفاعی نیما محمودآباد طی پیامی از کاندیداتوری عباس اکبری سرپرست انجمن کیگ بوکسینک دانشگاه پیام نور در انتخابات شورای اسلامی شهر آمل حمایت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

رییس دانشگاه غیر انتفاعی نیما محمودآباد طی پیامی از کاندیداتوری عباس اکبری سرپرست انجمن کیگ بوکسینک دانشگاه پیام نور در انتخابات شورای اسلامی شهر آمل حمایت کرد.

بسمه تعالی

«ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم»

خدا وضع و حال هیچ قومی را عوض نخواهد کرد مگر آنکه انسانها به خودشان وضع و حال خودشان را تغییر دهند.(آیه ۱۱ سوره رعد)

با توجه به نزدیکی ایام حساس انتخابات و شور و حال خاصی که بین مردم و مسئولان وجود دارد، شناسایی و انتخاب کاندیدای شاخص، کاردان، متعهد و مردمی، وظیفه ای بزرگ برای ما محسوب می شود تا با انتخابی درست بتوانیم آینده شهر و دیار خود را تغییر دهیم و آن را به سمت پیشرفت و تعالی سوق دهیم.

بی شک انتخاب فردی که با مد نظر گرفتن حفظ اصول و آرمان های انقلاب و اطاعت محض از رهنمودهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری بتواند صادقانه به مردم خدمت کند و در جهت رفع مشکلات مردم گام های مثبتی بردارد و به امیال شخصی خود در انجام کارها رجوع نکند، شخصی مناسب برای حضور در شورا به عنوان نماینده مردم است.

بنده با توجه به شناختی که نسبت به آقای عباس اکبری دارم و همچنین تجربه‌ی سال‌ها مدیریت مدبرانه، دلسوزانه و پاک وی در عرصه خدمت به مردم، و ضمن احترام به کاندیدای دیگر، حمایت قاطع خود را از نامبرده در انتخابات شورای شهر شهرستان آمل اعلام داشته و متعهد می شوم که از توان، تجربه و تاثیر گزاری خود به منظور پیشبرد اهداف ایشان استفاده نمایم.

انتظار از ملت بزرگ و قهرمان ایران و همچنین مردم شریف و ولایتمدار شهرستان هزار سنگر آمل این است که کما فی السابق در پیروی از فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با مشارکت گسترده و همتی استوار در خلق حماسه ماندگار برگ زرین دیگری در کارنامه درخشان ایران اسلامی بیفزاید.

 

دکتر مهدی مهدوی (رئیس دانشگاه غیرانتفاعی نیما محموداباد و از اساتید برجسته ادبیات فارسی دانشگاه‌های مازندران)

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.