پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
مشارکت گروه های تبلیغی حوزه علمیه قم با پلیس مازندران در نوروز ۹۶
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از مشارکت طلاب اعزامی از حوزه علمیه قم به مدت 240 ساعت در ایستگاهای فرهنگی پلیس در ایام تعطیلات نوروز 96 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا باقری در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبریمازندرانه با اعلام این خبر، افزود: در راستای استفاده از ظرفیت طلاب و کارشناسان مذهبی در ایستگاه های فرهنگی پلیس در ایام نوروز و ارائه خدمات مشاوره ای به شهروندان و مسافران نوروزی، طلاب حوزه علمیه قم با حضور در ایستگاهای فرهنگی پلیس به فعالیت های فرهنگی و تبلیغی مشغول شدند.

وی تصریح کرد: ۳۵ طلبه از گروه های تبلیغی “بقیه الله بابلسر، حامیان ولایت بابل، راهیان نور فریدونکنار، منادیان ظهور محمودآباد و وصال یار ساری” به مدت ۲۴۰ ساعت همه روزه ضمن ارائه خدمات مشاوره ای، نماز جماعت را در ایستگاه های فرهنگی پلیس اقامه می کردند.

سرهنگ باقری یکی از اهداف و دستاوردهای این مشارکت را کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جامعه هدف برشمرد و ابراز امیدواری کرد: این همکاری ها در ایام تابستان و در طرح های سالم سازی دریا استمرار خواهد داشت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران همچنین به برگزاری مسابقه عکس “نماز در طبیعت” در ایام نوروز در فضای مجازی با همکاری این گروه های تبلیغی خبر داد و افزود: مسابقه عکس نماز در طبیعت که با استقبال زیاد هموطنان از اقصی نقاط کشور روبرو شد تا پایان روز ۱۴ فروردین ماه تمدید شد.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.