پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد;
ترافیک پرحجم و روان در جاده های ارتباطی مازندران
مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد رفت و آمد خودروها به سمت تتهران در محورهای هراز چالوس و سوادکوه پرحجم و روان جریان دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

 مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد با توجه به تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی و کنترل ترافیک مرکز مدیریت راه ها، رفت و آمد خودروها به سمت تتهران در محورهای هراز چالوس و سوادکوه پرحجم و روان جریان دارد.

رفت و آمد خودروها در محورهای کیاسر و کناره ها به صورت عادی و روان است.

پلیس راه اعلام کرد، از نظر شرایط آب و هوایی نیز هوای استان ابری گزارش شده است.

تردد انواع وسایل نقلیه نیز در محور چالوس از ساعت ۱۲ امروز تا ۱۴ فروردین ساعت ۳ بامداد روز های بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع می شود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای یاد شده تا ساعت۳ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد شد.

تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت ۱۴ امروز و ۱۴ فروردین تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد تاریخ های مورد اشاره از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء)‌ بصورت یکطرفه خواهد بود.

در محور هراز ضمن ممنوعیت تردد انواع تریلر در این محور، تردد انواع کامیون و کامیونت تا ساعت ۲ بامداد روز ۱۵ فروردین ماه از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است .

تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۸ صبح امروز تا تاریخ ۱۵ فروردین ماه در این محور از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.