پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
بارش خفیف برف و ترافیک سنگین در محورهای هراز و کندوان
پلیس راه استان مازندران در اطلاعیه ای از بارش خفیف برف در ارتفاعات و ترافیک سنگین در محورهای هراز و کندوان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

برابر اعلام پلیس راه استان مازندران با توجه به بارش خفیف برف در ارتفاعات سطح جاده ها و محورهای مواصلاتی استان لغزنده است .

این گزارش حاکی است، در حال حاضر ترافیک در محورهای هراز و کندوان سنگین و در محور فیروزکوه شاهد ترافیک نیمه سنگین می باشیم .

در ادامه این گزارش آمده است ، با توجه به حجم ترافیک در این محورها تردد در این محورها در هردو مسیر در جریان است .

همچنین برابر اطلاعیه قبلی پلیس راه استان مازندران :

به همین منظور عبور و مرور انواع موتور سیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه ها و بزرگراه ها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع می باشد.

در تمامی محورهای برون شهری در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می گردد و عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی می باشند .

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در تاریخ ۱۳فروردین ماه ۹۶ در کلیه محورهای برون شهری ممنوع می باشد اظهار داشت: در محور کرج – چالوس تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان در این محور ممنوع می باشد وتردد انواع وسایل نقلیه در این محور از ساعت ۱۲ روزهای۱۲،۱۳و ۱۴ فروردین ماه تا ساعت ۳ بامداد روز های بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای یاد شده تا ۰ساعت۳ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

در محور هراز ضمن ممنوعیت تردد انواع تریلر در این محور، تردد انواع کامیون و کامیونت تا ساعت ۲ بامداد روز ۱۵ فروردین ماه از تهران به آمل و بالعکس ممنوع می باشد.

تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت ۱۴ مورخه های ۱۲،۱۳ و ۱۴ فروردین تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد تاریخ های مورد اشاره از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء)‌ بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۸ صبح امروز تا تاریخ ۱۵ فروردین ماه در این محور از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع می باشد.

در این اطلاعیه از مسافران گرامی خواسته شده است ، ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و خودداری از تردد های غیر ضروری در صورت نیاز به اطلاعات شماره ۲۱۸۲۹۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس حاصل نمایند ..

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.