پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

در آستانه روز مادر;
کتاب ستارگان هدایت به مادر شهیدان عزیزی تقدیم شد+ تصاویر
به مناسبت روز مادر کتاب ستارگان هدایت، زندگی نامه شهیدان عبدالله و مصطفی عزیزی نوشته سیده گلناز پیغمبرزاده طی مراسمی به خانواده این 2 شهید تقدیم شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

کتاب ستارگان هدایت زندگی نامه شهیدان عبدالله و مصطفی عزیزی نوشته سیده گلناز پیغمبرزاده طی مراسمی با حضور زینب سلطانی، مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری ویژه آمل به خانواده این دو شهید تقدیم شد.

فاطمه اکبرزاده مادر شهیدان عزیزی در این دیدار گفت: از نویسنده این کتاب ممنونم که باعث ماندگاری خاطرات و زنده نگه داشتن یاد این ۲ شهید شده است.


خواهر این شهید نیز در این مراسم ضمن تشکر از خانم پیغمبرزاده عنوان کرد: برادران شهیدم جز شهدای مظلوم بودند ؛چرا که کمتر در مراسمات از این ۲ شهید یاد شد و نوشتن این کتاب دلگرمی برای خانواده ما شده است.

سیده گلناز پیغمبرزاده نویسنده کتاب ستارگان هدایت بیان کرد: ابتدا در قالب طرحی به نام ستارگان هدایت از سوی فرهنگی سپاه ناحیه آمل برای نوشتن کتاب یک شهید مستعد شناخته شدم و برای این کار فرصت خواستم تا تمامی جوانب را در نظر بگیرم.

وی ادامه داد: پس از بررسی هایی که انجام دادم این کار را قبول کردم و با مطالعه آثار چندین شهید به زندگی نامه شهیدان عزیزی علاقه مند شدم و تصمیم گرفتم کتاب ستارگان هدایت زندگی نامه شهیدان عبدالله و مصطفی عزیزی را به نگارش در آورم.

پیغمبرزاده تصریح کرد: هر چه بیشتر از زندگی این ۲ شهید بزرگوار اطلاعات کسب می کردم علاقه ام برای نوشتن بیشتر می شد چرا که اخلاق و منش شهیدان عزیزی مثال زدنی بود.

بانوی فرهنگی استان مازندران نگارش خاطرات مادر شهید از لحظه ی شنیدن خبر شهادت فرزندانش را تاثیر گزارترین قسمت نوشته های خود عنوان کرد و گفت: مادر شهیدان عزیزی با آن حس مادرانه چنان از شنیدن خبر شهادت پسرانش سخن گفت که همیشه در خاطرم ثبت شده است و هر گاه خبر شهادت مدافعان حرم را می شنوم آن حس در من تداعی می شود و واقعا آن لحظه، لحظه به اوج رسیدن مادران شهداست .

سیده گلناز پیغمبرزاده درباره بهترین لحظه ی اهدای کتاب به مادر شهیدان عزیزی گفت: در لحظه ی تحویل کتاب، مادر شهیدان عزیزی با اشکی همراه تبسم از اینکه خاطرات فرزندانش ماندگار شد از بنده تشکر کرد، من نیز خدا را شکر کردم  و این لحظه به اندازه یک دنیا برایم ارزشمند بود که توانستم دل مادر شهیدی را از ثبت زندگی فرزندانش شاد کنم .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

 1. golesabz گفت:

  ممنونم ، خسته نباشید . امیدوارم مسولین ذی ربط پیگیر کارهای ارزشی باشند و مقطعی از آن نگذرند

 2. ناشناس گفت:

  سلام بعد از یکسال ،بالاخره زحماتم ببار نشست
  کتابمو دیدن و در کتابخانه ملی رتبه آورد و به ثبت کتابهای ملی پیوست

  از همونجا برای چاپش داره اقدام میکنن

  خیلی اتفاقی ی هی یی نمیدونم چی شدبه این پست برخورد کردم

  خیلی از خاطرات پارسال تداعی شد

  یادش بخیر

  اونم خیییلی سخت بود

  چون واقعا تنها بودم

  به هر حال از شما هم ممنون ، ……….

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.