پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تصاویر/ «حاج عباس کریمی» در ۱۰۰ نما
اسفند ماه سال 1362 ، وقتی که «حاج همت» بر ایوان عرش نشست ، همه متفق بودند که کسی جز «حاج عباس» نمی تواند فرمانده لشکر شود و شاگرد کاشانی «حاج احمد متوسلیان» سکان دار لشکر پایتخت گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

«حاج عباس کریمی قهرودی»  به سال ۱۳۳۸ شمسی در «کاشان» متولد شد و با این که کاشانی است اما از بنیانگذاران یگان خط شکنِ تهران به شمار می رود. از همان بچه هایی که همراه با شهید «حاج احمد متوسلیان» ، از «مریوان» به «خوزستان» رفتند، «پادگان دوکوهه» را قبضه کردند و روی در ورودی اش نوشتند: «تیپ محمد رسول الله(صلوات الله علیه)».

اسفند ماه سال ۱۳۶۲ ، وقتی که «حاج همت» بر ایوان عرش نشست ، همه متفق بودند که کسی جز «حاج عباس» نمی تواند فرمانده لشکر شود و شاگرد کاشانی «حاج احمد متوسلیان» سکان دار لشکر پایتخت گردید.  تقدیر چنین بود که درست یک سال بعد، در «عملیات بدر» ، «حاج عباس کریمی» به میهمانی «حاج همت» برود و لشکر ۲۷ محمد رسول الله(صلوات الله علیه) چهارمین فرمانده ی خود را تقدیم «نهضت روح الله» کند.
گروه جهاد و مقاومت مشرق، مفتخر است، در سی و دومین سال گشت شهادت «حاج عباس کریمی قهرودی» ۱۰۰ قطعه از تصاویر به یاد مانده از ایشان را منتشر نماید.

امید که شفاعتش در روز حشر، روزی مان گردد:

روحمان با یادش شاد

هدیه به روح بلندپروازش صلوات

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.