پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

ناتانیاهو به شدت دنبال دشمن قسم خورده برای اسرائیل است
رژه گارودی نویسنده فرانسوی به نقل از بنیان گذاران و تئوریسین های تشکیل دولت یهود گفته است که : بهترین دوستان ما بزرگترین دشمنان ما هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

تئوریسین های یهود برای شکل گیری دولت اسرائیل نیاز به دشمنی هیتلر و دوستی انگلیس داشتند. آنها به صراحت از نازی به عنوان دوست بالقوه یاد میکردند . اما بعد از تشکیل اسرائیل سالها دشمن قوی و پر سر و صدا نداشتند. با خسته شدن اعراب؛ آنها دنبال یک دشمن می گشتند. متاسفانه عده ای با مصاحبه ها و لفظا این آرزو و دشمن خواهی اسرائیلی ها را پاسخ گفتند. امروز بزرگترین آرزوی اسرائیل داشتن دشمنان با خاصیت حمله لفظی است تا آنها بتوانند کمکهای غرب را جلب کرده و هم از داخل انگیزه اتحاد را فراهم کنند.
به دنبال روی کار آمدن دولت روحانی و کاهش عدوات و فحاشی لفظی از سوی تریبون های رسمی؛ ناتانیاهو وحشت زده شده است. در چند روز اخیر وی به روسیه سفر کرده و از عداوت ۲۵۰۰ ساله بین ایران و اسرائیل سخن گفته است. حداقل این خود قوم یهود بوده است که در بزرگنمایی کوروش و خدمت او به یهودیان اغراق کرده است و هنوز هم میکند. خشایارشاه به دستور یهودیان و به توسط خود یهودیان۷۵۰۰۰ ایرانی مخالف یهود را کشته است. یهودیان با حمایت شاهان هخامنشی ؛بسیاری از ایرانیان سرشناس را به همراه فرزندانشان کشتند.
ناتانیاهو در اقدامی عجیب و با تحریف متون عهد عتیق یهودی ها در نزد پوتین از دشمنی ۲۵۰۰ ساله بین ایران و اسرائیل صحبت کرده است. با این دروغ باید گفت که همه تورات زیر سوال می رود.
اینجا مشخص میشود امروز داشتن دشمن برای اسرائیل مهم تر از اعتبار تورات و متون مذهبی یهود است و هم اثبات میکند که این بخس از سیاستمداران اسرائیل به آیین یهود اعتقادی ندارند.
این تقلای سران اسرائیل ثابت میکند که آنها حاضرند میلیاردها دلار بدهند تا کشوری مثل ایران؛ ادعای دشمنی با آنها را در تربیون های بین المللی بکند. سران اسرائیل به شدت در تقلا هستند و بسیار نگران هستند برای زمانیکه دشمنی و هتاکی لفظی برای آنها نباشد. البته اسرائیل در ایجاد این دشمن تراشی؛ ضررهای عمده ای نیز نموده است که یکی از آنها حزب الله لبنان است که موجب توقف حملات بی امان اسرائیل به لبنان شده است و این امر در تضاد با آرزوی نیل تا فرات بنیانگذاران اسرائیل است .البته وجود دشمن برای اسرائیل امری طبیعی است زیرا ساکنان فلسطینی آن اخراج و باقیمانده فلسطینیان نیز در اسرائیل از حق شرکت در مقامات عالی محروم شده و به صورت فشرده در مکانهای محدودی زندگی می کنند. امروز که اسرائیل با جعل و دروغ پراکنی از دشمنی دیرینه یهود و ایران صحبت میکند و به شدت به آن نیازمند است ؛حتما فردای نزدیک نیز به انگلیسی ها هم ناسپاسی میکند . البته در فرانسه چندین انفجار رخ داده است که نمادی از ناسپاسی است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.