پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

images
۶۷ مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در مازندران
فریاد استکبارستیزی مردم مازندران از 67 مسیر به گوش جهانیان بعد از گذشت 37 سال و ایستادگی با اقتدار برای آغاز سی‌وهشتمین بهار اقتدار مخابره خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

فریاد استکبارستیزی مردم مازندران از ۶۷ مسیر به گوش جهانیان بعد از گذشت ۳۷ سال و ایستادگی با اقتدار برای آغاز سی‌وهشتمین بهار اقتدار مخابره خواهد شد.

به این ترتیب براساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن علویان طبرستان به شرح زیر تقدیم شمالی‌های غیور برای شرکت آگاهانه اعلام می‌شود؛

۱ ـ شهرستان ساری: از میدان شهید قاسمی مقابل شهرداری به سمت خیابان فردوسی ـ میدان ابن‌شهر آشوب ـ خیابان جمهوری اسلامی ـ میدان ساعت ـ خیابان ۱۸ دی ـ میدان شهدا ـ ۱۰ صبح ـ سخنران: سخنران حضرت حجت‌الاسلام علوی وزیر اطلاعات.

۲ ـ شهرستان گلوگاه: از روبروی مسجد علوی به سمت میدان ۲۲ بهمن گلوگاه ـ ساعت ۱۰ صبح.

۳ ـ شهرستان بهشهر: از چهار راه استقلال به سمت پارک ملت ـ ساعت ۱۰ صبح.

۴ـ شهرستان نکا: از مقابل جهاد کشاورزی به سمت میدان جانبازان ـ ساعت ۱۰ صبح، سخنران یونسی معاون محترم سیاسی امنیتی استانداری مازندران.

۵ ـ شهرستان میاندرود: از شهرداری سورک ـ خیابان امام خمینی (ره) میدان امام حسین(ع)ـ ۱۰ صبح، سخنران محمدجواد اردشیر لاریجانی معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه.

۶ـ شهرستان جویبار: از مسجد اعظم مقابل بیمارستان عزیزی ـ به سمت میدان کشتی ـ مقابل فرمانداری ـ ۱۰ صبح.

۷ ـ شهرستان قائم‌شهر: از میدان طالقانی (ره) به سمت میدان امام (ره) ساعت ۱۰ صبح سخنران سردار مومنی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی کشور.

۸ ـ شهرستان آمل: از مسجد امام رضا (ع) تا گلزار شهدا ساعت ۱۰صبح.

۹ ـ شهرستان بابل: از میدان ولایت به سمت مصلّای جمعه بابل ساعت ۱۰ صبح.

۱۰ ـ شهرستان بابلسر: از مقابل سپاه بابلسر به سمت گلزار شهداء و آستان امامزاده ابراهیم(ع)ساعت ۱۰ صبح سخنران اسد فرماندار شهرستان بابلسر.

۱۱ ـ شهرستان فریدونکنار: از مقابل مسجد جامع به سمت مصلّای قدس فریدونکنار ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح.

۱۲ ـ شهرستان محمود آباد: از گلزار شهدای آهو محله، بلوار امام تا سه راه مرکز شهر، جنب مصلای موقت ساعت ۱۰صبح.

۱۳ ـ شهرستان نور: از میدان امام خمینی (ره) به سمت مصلّای بزرگ الغدیر ساعت ۱۰ صبح.

۱۴ ـ شهرستان نوشهر: از مسجد جامع به سمت خیابان شهید کریمی ـ میدان همافران ـ خیابان ۱۵ خرداد ـ میدان آزادی، خیابان انقلاب (محل تجمع جلوی آموزش و پرورش شهرستان نوشهر) ساعت ۱۰ صبح سخنران سردار سپهر از یادگاران دفاع مقدس.

۱۵ـ شهرستان چالوس: از مقابل مسجد جامع به سمت بانک ملی و برگشت به طرف مصلای جمعه ساعت ۱۰ صبح سخنران خیریان‌پور معاون استانداری مازندران.

۱۶ ـ شهرستان عباس‌آباد: از مصلای جمعه به سمت آموزش و پرورش و بالعکس ساعت ۱۰ صبح سخنران فرماندار شهرستان عباس‌آباد.

۱۷ـ شهرستان رامسر: از مقابل شهرداری رامسر به سمت مصلّای جوادالائمه (ع) ساعت ۱۰ صبح.

۱۸ـ شهرستان تنکابن: از مسجد جامع تنکابن به سمت میدان امام خمینی (ره) ساعت ۱۰ صبح سخنران حجت‌الاسلام پوراکبر امام جمعه.

۱۹ ـ شهرستان سیمرغ : از میدان شهید کشوری به سمت خیابان حضرت امام (ره) ـ روبروی مسجد جامع ، ساعت ۱۰ صبح سخنران خدادادی استاد دانشگاه و از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس.

۲۰ ـ شهرستان کلاردشت: از حوزه مقاومت سیدالشهدا (ع) به سمت بیمارستان و بازگشت به میدان معلم ساعت ۱۰ صبح سخنران ابراهیمی مدیرکل سیاسی انتخابات استان مازندران.

۲۱ ـ شهرستان سوادکوه شمالی:

۱ ـ شهر شیرگاه: از مسجد جامع شیرگاه تا مسجد حضرت ولی عصر (عج) و بالعکس ساعت ۱۰ صبح.

۲۲ ـ شهرستان سوادکوه:

۱ ـ شهر زیرآب: از مسجد جامع ـ بلوار امام رضا (ع) تا جلوی سپاه و برگشت به امامزاده عبدالحق (ع) ساعت ۱۰ صبح، سخنران توحیدی فرماندار شهرستان سوادکوه.

۲ ـ شهر پل‌سفید: از مسجد جامع، شهرک قدس، میدان شهداء به سمت گلزار شهدا ساعت ۱۰ صبح سخنران امام جمعه پل‌سفید.

۲۴ ـ بخش نشتا: از گلزار شهدا به سمت مسجد جامع نشتارود.

۲۵ ـ شهرخرم‌آباد: از میدان شهدا به سمت مسجد جامع خرم آباد ساعت۱۰ صبح.

۲۶ ـ بخش سلمانشهر: از مسجد جامع به سمت برج عظیم‌زاده و بالعکس، تجمع میدان شهر، ساعت ۱۰ صبح سخنران حجت‌الاسلام شیدایی امام جمعه.

۲۷ ـ بخش‌کلارآباد: از مسجد جامع به سمت شهرک امیر دشت و بالعکس به سمت کارخانه چای ساعت ۱۰ صبح سخنران حجت‌الاسلام سورتچی امام جمعه.

۲۸ ـ بخش مرزن‌آباد از مقابل ناحیه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) به سمت شهرداری و برگشت به طرف مسجد جامع ساعت ۱۰ صبح سخنران جاودانی مدیرکل فرهنگی و ارشاد اسلامی مازندران.

۲۹ ـ شهر پول: از بخشداری به طرف مسجد امام حسن عسگری (ع) ساعت۱۰ صبح.

۳۰ ـ بخش کجور ـ از مسجد جامع به سمت میدان شهدا ساعت ۱۰ صبح سخنران حجت‌الاسلام خطیبی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی نوشهر.

۳۱ ـ شهر صلاح‌الدین‌کلا از پاسگاه سی‌سنگان به سمت مسجدعلی ابن ابیطالب (بازار) ساعت ۱۰ صبح. سخنران حجت‌‎الاسلام موسی‌زاده امام جمعه محترم.

۳۲ـ شهر کیاسر: از میدان معلم به سمت بلوار امام رضا(ع)، خیابان شاهد مصلای جمعه ساعت ۱۰ صبح، سخنران حجت‌‎الاسلام تیموری امام جمعه کیاسر.

۳۳ ـ بخش دودانگه:

۱ ـ شهر فریم ـ از مقابل حوزه مقاومت امام سجّاد (ع) به سمت بخشداری ساعت ۱۰ صبح.

۲ ـ سنگده: از مسجد چهارده معصوم (‌ع) به سمت گلزار شهدا ساعت ۱۰ صبح.

۳۴ ـ بخش کلیجان‌رستاق: از مسجد صاحب الزمان (عج) سلیم بهرام به سمت آستانه مبارک امامزاده حمزه رضا (ع) شهر هولار ساعت ۱۰ صبح.

۳۵ ـ دهستان لفور سوادکوه: تمامی روستاهای دهستان لفور به سمت روستای شارقلت، ساعت ۱۰ صبح.

۳۶ ـ زاغمرز: از حسینیه ارشاد به سمت پارک ۲۲ بهمن ساعت۳۰/۸ صبح.

۳۷ ـ بخش لاریجان: از پمپ بنزین قدیم وانا به سمت حسینیه سید الشهدا – ساعت ۱۰ صبح.

۳۸ـ شهر رویان: از مسجد جامع به سمت میدان الغدیر ـ شهرداری ساعت ۱۰ صبح.

۳۹ ـ شهرچمستان: از مقابل بخشداری به سمت مرکز شهرساعت ۱۰ صبح .

۴۰ ـ شهر بلده: از مقابل بخشداری به سمت مسجد ولیّ‌عصر (عج) ساعت ۱۰ صبح.

۴۱ ـ ایزدشهر: از مسجد جامع به سمت گلسار ۹ ساعت ۱۰ صبح.

۴۲ ـ بخش رودبست (هادی شهر): از سه راهی میر بازار بلوار آیت‌الله روحانی به سمت بخشداری رودبست ساعت ۱۰ صبح سخنران امام جمعه هادی‌شهر.

۴۳ ـ شهر امیرکلا ـ از میدان انقلاب به سمت گلزار شهدای شایستگان ساعت ۱۰ صبح، سخنران امام جمعه امیرکلا.

۴۴ ـ بخش بابل‌کنار: از سه راه دراز کلا به سمت مصلای جمعه شهر، ساعت ۱۰ صبح، سخنران امام جمعه بابلکنار.

۴۵ ـ بخش لاله‌آباد: از سپاه دانش (گلزار شهداء گمنام به سمت مصلای جمعه ساعت ۱۰ صبح، سخنران امام جمعه محترم لاله‌آباد.

۴۶ـ بخش گتاب از گلزار شهدای شهیدآهی به سمت میدان شهدای شهر کتاب ساعت ۱۰ صبح، سخنران امام جمعه.

۴۷ ـ بخش بندپی‌غربی: از بخشداری تا مصلای جمعه ساعت ۳۰/۹ صبح.

۴۸ ـ بخش بند‌پی‌شرقی: از مقابل اداره آموزش و پرورش به سمت مصلای جمعه ساعت ۱۰ صبح سخنران امام جمعه.

۴۹ ـ شهرکوهی‌خیل: از سه راهی شهدای کوهی خیل به سمت گلزار شهدا ساعت ۱۰٫

۵۰ ـ شهر بهنمیر: از مقابل سپاه به سمت مصلای جمعه ساعت ۱۰ صبح سخنران حجت‌الاسلام داود گرامی.

۵۱ ـ بخش رودپی شمالی: از مقابل ساختمان بخشداری تا مصلای جمعه فرح‌آباد ساعت ۱۰ صبح.

۵۲ ـ شهر سرخرود: از بخشداری تا مهدیه ـ ساعت ۱۰ صبح سخنران امام جمعه سرخرود.

۵۳ ـ شهر هچیرود: از مرکز شهر به سمت پلیس راه و برگشت به سمت بانک‌ها. ساعت ۱۰ صبح.

۵۴ ـ روستای بیشه بنه مرکزبخش یانه‌سر: از بخشداری مرکری تا مسجد جامع ساعت ۱۰ صبح.

۵۵ ـ دابودشت سر: از روبروی پاسگاه انتظامی تا مصلای جمعه ساعت ۱۰ صبح.

۵۶ ـ امامزاده عبدالله: از خیابان رسالت، میدان حضرت امام (ره) به سمت مصلای جمعه ساعت ۱۰ صبح.

۵۷ ـ آلاشت: از مدرسه شهید اکبری تا گلزار شهدا ساعت ۱۰ صبح سخنران حجت‌الاسلام یونسی.

۵۸ ـ لاریم: از مسجد شهدای لاریم به سمت میدان شهدا و گلزار شهدا ساعت ۱۰ صبح.

۵۹ ـ روستای ارا: مسجد صاحب‌الزمان، مزار شهدا، سخنران حجت‌الاسلام میرعمادی ساعت ۱۰ صبح.

۶۰ ـ روستای کوات: مدرسه ابتدایی دولتی ـ حسینیه امام (ع)،سخنران حجت‌الاسلام ساجدی‌فر ساعت ۱۰ صبح.

۶۱ ـ روستای اروست: مزار شهداء، پارک آیت‌الله خامنه‌ای، سخنران رئیس شورای اسلامی بخش ساعت ۱۰ صبح.

۶۲ ـ روستای کردمیر: مدرسه شهید باقری،حسینیه سیدالشهدا، سخنران حجت‌الاسلام ساجدی‌فر ساعت ۱۰ صبح.

۶۳ ـ روستای چالو: ساعت ۱۰ صبح مدرسه ابتدایی شهید چهاردانگه‌ای مزار شهداء، سخنران کردان.

۶۴ ـ روستای چورت: ساعت ۱۰ صبح، حسینیه چهارده معصوم ـ مزار شهدا، سخنران آزاده سرفراز گلی.

۶۵ ـ روستای خالخیل: ساعت ۱۰ صبح مدرسه راهنمایی شهید باهنر، حسینیه حضرت ابوالفضل، سخنران عمادی.

۶۶ـ روستای کرسام: ساعت ۱۰ صبح مزار شهدا،سخنران دهیار روستا.

۶۷ ـ روستای قلعه‌سر: از مسجد حضرت ابوالفضل(ع) تا امامزاده ابراهیم (ع) ساعت ۱۰ صبح.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.