پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرماندهی انتظامی مازندران طی بازدید از نمایشگاه مطبوعات با حضور در غرفه مازندرانه گفت;
مطبوعات و رسانه ها تکمیل کننده عملیات پلیس هستند/مازندرانه را روزانه مطالعه می کنم
فرماندهی انتظامی مازندران در گفتگو با خبرنگار مازندرانه در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات گفت: در دنیا به غیر از سه قوه، قوه ی چهارمی به نام رسانه وجود دارد، که بسیار تاثیر گذار است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار محمود میرفیضی فرماندهی انتظامی مازندران در حاشیه بازدید از غرفه مازندرانه در نمایشگاه مطبوعات گفت: دیدگاهی که پلیس دارد این است که مطبوعات، تکمیل کننده عملیات پلیس هستند.

وی ادامه داد: در دنیا به غیر از سه قوه ای ، قوه ی چهارمی به نام رسانه وجود دارد که بسیار تاثیر گذار است.

میرفیضی تصریح کرد: الحمد الله در مازندران با توجه به تعدد زیاد رسانه ها پویایی خوبی وجود دارد و ما امیدواریم از این ظرفیت بالایی که امروز در نمایشگاه مطبوعات مشاهده کردیم ، بتوانیم حداقل در ۲ بخش حوزه پلیس که مطالبه گری و آگاه سازی جامعه است، تعاملات خوبی داشته باشیم.

وی همچنین در خصوص شهادت مصطفی زال نژاد شهید مدافع حرم آملی نیز گفت: ما در وضعیتی قرارداریم که امن ترین کشور در حوزه جغرافیایی پیرامون خود هستیم و دیگر کشورها از این امنیت برخوردار نیستند.

فرمانده انتظامی مازندران ادامه داد: نتیجه این شهادت ها و خون هایی که ریخته می شود، برقراری امنیت در کشور عزیزمان ایران است.

وی بیان کرد: امنیتی که امروز وجود دارد را مدیون خون شهدا و رشادت هایشان می دانیم و امیدواریم خدا شهادت را نصیب مان گرداند.

سردار میر فیضی در پایان از عملکرد سایت مازندرانه ابراز رضایت کرد و گفت: روزانه اخبار پایگاه خبری مازندرانه را دنبال می کنیم .

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.