پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فعال رسانه ای در بازدید از غرفه مازندرانه در نمایشگاه مطبوعات مازندران مطرح کرد;
رسانه ها چشم بینای مسئولین هستند
مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: خبرنگاران هدایت کننده مسئولین شهری در راستای خدمت به مردم هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

نامدار بابایی مسئول روابط عمومی فرماندرای شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگار مازندرانه در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات گفت: رسانه ها چشم بینای مسئولین هستند که می توانند انتقاد های سازنده ای داشته باشند.
وی تصریح کرد: حضور گسترده نشریات ،هفته نامه ها و سایت های خبری نشان دهنده این است، رسانه ها در مازندارن به خوبی توانستند فعالیت داشته باشند و جایگاه خوبی را بدست بیاورند.
عکاس و فعال رسانه ای مازندران در خصوص تاثیر گزاری رسانه ها افزود: رسانه ها توانستند با فعالیت گسترده ، تاثیر بسزایی در مازندران داشته باشند و در بین مردم و مسئولین جایگاه خوبی بدست آورند.
نامدار بابایی درباره عملکرد رسانه های شهرستان آمل بیان کرد: حضور رسانه ها و خبرنگاران آملی در نمایشگاه مطبوعات باعث افتخار است; و خبرنگاران فعال این شهرستان توانستند هدایت کننده خوبی برای مسئولین شهری در راستای خدمت به مردم باشند.
وی در ادامه رسانه را چشم بینای مسئولین اعلام کرد و افزود : رسانه به عنوان یک بستر مناسب برای ارائه عملکرد بهتر ادارات و نهادها می باشد که میتواند کار های سازنده ای را انجام دهد.
مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان آمل، رسانه را تلنگری برای مسئولین خواند و اذعان کرد: رسانه ها با انتقادهای منصفانه و سازنده می توانند کمک حال و نشان راهی برای مسئولین شهری در راستای خدمت بهتر به مردم باشند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.