پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان آمل مطرح کرد;
باید تشکیل هیات های اندیشه ورز در راس امور قرار بگیرد/ مدافعین حرم و جریان مقاومت اسلامی امنیت پایدار را برای نظام رقم زدند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان آمل در دیدار با بسیجیان دانشگاه شمال گفت:جوان انقلابی باید از بستر آماده شده فضای مجازی حداکثر استفاده را نماید و با حضوری فعال در آن فعالیت نماید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

عباسپور مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان آمل بیان کرد : باید تشکیل هیات های اندیشه ورز در راس امور قرار بگیرد و در زمینه های علمی و آموزشی بصورت ویژه ای وارد شویم.
حسین عنایتی فر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شمال آمل نیز در دیدار با مسئول دفتر شهرستان آمل با اشاره به اینکه در این میان بسیج دانشجویی نقش حساس و مهمی در جهت گیری های انقلاب اسلامی دارد، افزود: بسیج دانشجویی در حال حاضر به دنبال عملیاتی کردن دو هدف اصلی و محوری است که تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی و حرکت به سمت تمدن سازی نوین اسلامی دو مسئولیت و هدف اصلی امروز بسیج دانشجویی در دانشگاه هاست که باید با برنامه ریزی و جدیت پیگیری شود.
عنایتی فر در ادامه با اشاره به لزوم حضور پرشور و فعالانه دانشجویان بسیج در فعالیت های دانشگاهی، خاطرنشان کرد: فعالیت های بسیج دانشجویی در دانشگاه ها نتایج زیادی داشته است که بی تردید می توانیم بگوییم در عرصه دفاع از انقلاب در دانشگاه تلاش‌های بسیج دانشجویی قابل تحسین است.
گفتنی است در حاشیه نشست صمیمانه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان آمل و بسیجیان حوزه بسیج دانشجویی شهید غروی دانشگاه شمال، سربند مدافعین حرم تطهیر شده به ضریح مرقد مطهر حضرت زینب (ص) به مسئول بسیج دانشجویی شهرستان آمل اهدا شد.
عباسپور مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان آمل در پایان گفت: مدافعین حرم و جریان مقاومت اسلامی امنیت پایدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران رقم زدند و هدیه بسیجیان حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه شمال به بنده باارزشترین هدیه در طول زندگی اینجانب بوده است.

photo_2017-01-12_12-54-49 photo_2017-01-12_12-54-58 photo_2017-01-12_12-55-28 photo_2017-01-12_12-55-34 photo_2017-01-12_12-55-45

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.