پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
هشتمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد در اداره بهزیستی آمل برگزار شد+عکس
هشتمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ با حضور اعضای کمیته در اداره بهزیستی آمل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حسین زاده رییس اداره بهزیستی آمل گفت: عملکرد و حضور اعضای کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد در سطح شهرستان کم رنگ بوده و جلسات ماهیانه کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد شهرستان باید خروجی لازم را داشته باشند تا بتوان به نتایج مناسبی دست پیدا کنیم.

وی در ادامه بیان کرد: آموزش و آگاه سازی در زمینه آسیب های اجتماعی و اعتیاد، عوارضات، علایم و نشانه های ناشی از آنها در بین اقشار مختلف جامعه از جمله نوجوانان و جوانان دو مقوله مهم و اساسی هستند که نقش مهمی در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و اعتیاد در شهرستان دارند.

photo_2017-01-12_11-28-19

حسین زاده با تاکید بر پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و اعتیاد، افزود: بهزیستی به عنوان دبیر کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد شهرستان با همکاری همه نهادهای عضو کمیته، تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا جامعه بویژه نوجوانان و جوانان را در برابر آسیبهای و اعتیاد مصون نماید.

رییس اداره بهزیستی آمل گفت: با توجه به گسترش و تنوع موادمخدر سنتی و صنعتی، باید بسترسازیهای لازم در جامعه جهت پیشگیری از اعتیاد و آسیبهای اجتماعی صورت بگیرد تا از هزینه در بخش درمان اعتیاد و آسیبهای کم و در بخش پیشگیری از آنها هزینه کرد.

حسین زاده بیان کرد که باید بصورت فصلی در میادین اصلی و پرتردد چادرهای اطلاع رسانی و آگاه سازی از اعتیاد و آسیبهای اجتماعی با حضور کارشناسان اعضای کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد شهرستان برگزار گردد.

 photo_2017-01-12_11-28-30

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.