پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
محدودیت های ترافیکی در محور های مواصلاتی مازندران
سرپرست پليس راه فرماندهي انتظامي مازندران در گفتگو با مازندرانه از اعمال محدوديت هاي ترافيکي در تعطيلات آخر هفته در محورهاي مواصلاتي استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ محمدرضا خسرویان با اعلام این خبر، افزود: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز(چهارشنبه) ۲۲ دی ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۵ دی ماه از محورهای مواصلاتی “هراز، کندوان و فیروزکوه” ممنوع است.

وی تصریح کرد: تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، خاطر نشان کرد: در محور “کرج- چالوس” تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از این محور ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۳ روز جمعه ۲۴ دی ماه از کرج به سمت “مرزن آباد” ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ساعت ۲۳ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ خسرویان، اظهار داشت: تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۲ روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه آخرهفته از محور هراز ممنوع است.

وی افزود: در محور “فیروزکوه”نیز تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۲ روز جمعه از “تهران به قائم شهر” و بالعکس ممنوع است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران با شماره ۰۱۱۲۱۸۲۹۳۴ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.