پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

عجیب ترین تکنولوژی های آینده +عکس
هر روز تکنولوژی هایی معرفی می شود که علاقه مندان به این عرصه را متعجب می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به نقل از ایلنا، دنیای تکنولوژی هرازگاهی ابزارهای گوناگونی را برای کاربرانش ارائه می کند، امروز ما به دنبال انتخاب جذاب ترین تکنولوژی ها برای کاربران علاقه مند به این حوزه هستیم.
جالب ترین میز و صندلی کامپیوتر در آینده

 

این تصویر مربوط به یکی از جالب ترین ابزارهای تکنولوژیکی آینده است. که طراحی این ابزار فوق العاده و ساختار آیرودینامیک آن مخصوص کاربران کامپیوتر است.

لامپ خورشیدی همراه

 

تصویر بالا یک لامپ خورشیدی همراه است که برای مسافران و افرادی که همیشه در سفرهای صحرایی هستند ضروری به نظر می رسد. این لامپ خورشیدی می تواند به وسیله نور خورشید شارژ شده و در شب مورد استفاده قرار گیرد.

ربات فوق العاده هوشمند بوستون دینامیک بنامBigDog

 

این ربات قادر است با بازوی قدرتمند خود بلوک های سنگین بتونی را پرتاب نماید، این ربات با تکیه بر پاها و تنه قدرتمند خود می تواند بلوک های ۳۵ پوندی برابر با تقریبا ۱۵ کیلوگرم را در اندازه ۱۷ فوتی یعنی حدود ۵ متر پرتاب نماید. این ربات توسط Boston Dynamics طراحی و ساخته شده است که در ارتش مورد استفاده قرار میگیرد.

گوی های درخشان برای تاریکی شب

 

این گوی های درخشان مخصوص کسانی است که دوست دارند فضای زندگی شان را مقداری زیبا تر با تنوع رنگ مناسب تزئین کنند. نام این توپ های جالب Playaboule Lighted Glo Boules نام دارد و در فروشگاه های آنلاین آمازون هم بفروش می رسد.

تخت خواب ایستاده

 

آیا علاقه ای به ایستاده خوابیدن دارید؟ این تخت خواب جزء عجیب ترین و جالب ترین ابزار های تکنولوژیک است، اگر دوست دارید ایستاده بخوابید وقتی با شکم پر زمان خوابتان فرا رسیده این تخت خواب ایستاده بهترین گزینه برای خواب شما خواهد بود.

ترن های حمل و نقل فرودگاه هیترو لندن

 

این ترن های جالب در حقیقت اتومبیل های برقی خودکار در فرودگاه هیترو لندن هستند که برای حمل و نقل مسافران از فرودگاه تا پارکینگ فرودگاه در نظر گرفته شده است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.