پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پدر نامزد سوشا پس از خروج از دادسرای فرهنگ و رسانه: از رسانه‌هایی که مرا پدر جعلی دخترم معرفی کردند شکایت می‌کنم
پدر نامزد سوشا مکانی پس از خروج از دادسرای فرهنگ و رسانه گفت: از تمام رسانه‌ها و سایت‌های خبری که اخبار کذبی را در مورد من و دخترم منتشر کردند شکایت می‌کنم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

پدر نامزد سوشا مکانی در گفت‌‌و‌گویی اظهار داشت: از تمام رسانه‌ها و سایت‌هایی که اخبار کذبی را مورد من و دخترم منتشر کردند و من را یک آدم جعلی خوانده‌اند شکایت می‌کنم.

وی افزود: سوشا رسماً با خانواده به خواستگاری دختر من آمد و ما جشن نامزدی گرفتیم و حتی عکس‌های این جشن هم وجود دارد ضمن اینکه صیغه محرمیت هم بین آنها جاری است.

پدر نامزد سوشا مکانی ادامه داد: اینکه تصاویر شخصی سوشا و نامزدش از چه کانالی بیرون رفته خبر ندارم فقط این را می‌دانم که برخی از رسانه‌ها و سایت‌ها به این موضوع دامن زدند و گفتند که این عکس‌ها، عکس نامزد سوشا نیست.

وی تأکید کرد: من پس از اینکه جریان سوشا حل شود شکایت خود را علیه این سایت‌ها تا آخر پیگیری می‌کنم مشخص نیست چه کسی این عکس‌ها را منتشر کرده و نمی‌دانم چرا تا الان افرادی را که اقدام به این کار کرده‌اند شناسایی نشده‌اند.

وی تصریح کرد: کاش حداقل قوه قضائیه بیانیه‌ای می‌داد که اخبار منتشر شده کذب محض است آیا نباید از خانواده‌ای که آبرویشان رفته اعاده حیثیت شود؟ سوشا هم مثل میلیون‌ها آدم دیگر به خواستگاری رفته تنها فرقش این بوده که فوتبالیست است و شهرت دارد.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.