پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اظهار تاسف شهردار آمل از اظهارات ۲ تن از اعضای شواری اسلامی شهر آمل
شهردار آمل به خبر منتشر شده مبني بر طرح سوال توسط 2 تن از اعضاي شوراي اسلامي شهر آمل، واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در خبر منتشر شده مبنی بر طرح سوال توسط ۲ دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر ، اداره روابط عمومی شهرداری آمل از قول احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نوشت : پرسش گری حق قانونی اعضای محترم شورای اسلامی شهراست و بنده نیز در جلسات قبل هم موضوعات مطروحه را توضیح داده ام ولی این ۲ فرد ظاهراً قصد قانع شدن نداشته و نیت به حاشیه بردن شهرداری را دارند .
قطع و یقین افتتاح دهها طرح بزرگ عمرانی و خدماتی در سالهای اخیر توسط سربازان سازندگی در شهرداری آمل و سازمان های وابسته با تمام مشکلات اقتصادی ، کام مردم فهیم آملی را شیرین نموده است و همچنان مسیر خدمت رسانی با قدرت و قوت ادامه خواهد داشت و افرادی که قصد خارج نمودن مجموعه از ریل خدمت را دارند نیک بدانند که مردم فهیم قدرت تشخیص بسیار بالایی داشته و به درستی قضاوت خواهند نمود .
ایشان ضمن تقدیر و تشکر از ریاست محترم شورای اسلامی شهر و سایر اعضای محترم شورای اسلامی شهر آمل که همیشه حامی و مددکار اینجانب بوده اند ، همراهی هرچه بیشتر عزیزان با شهرداری در جهت نیل به توسعه پایدار آمل را خواستار شد .
ضمناً برابر قانون پاسخ سوالات مطروحه تسلیم ریاست محترم شورای اسلامی شهر آمل خواهد شد و قطعا در مصاحبه های بعدی جزییات بیشتری از بعضی اشخاص دراختیار شهروندان عزیز قرار خواهم داد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.