پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

صدور مجوز توسط وزارت صنعت برای واردات خودرو های ساخت آمریکا
احتشام زاده در خصوص واردات خودرو های ساخت آمریکا گفت: تا کنون بیش از 3000 خودرو ساخت آمریکا وارد کشور شده است و پلیس مجوز شماره گذاری آنها را نمی دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

فرهاد احتشام زاده، رئیس انجمن واردکنندگان خودرو در خصوص مجوز واردات خودروهای آمریکایی که از سوی وزیر صنعت صادر شده است گفت: مجوزی که برای واردات خودروهای ساخت آمریکا از سوی وزیر صنعت داده شده است برای چند وقت قبل است و موضوع جدیدی نیست، از ابتدای سال تا کنون نیز هیچ گونه خودروی آمریکایی وارد کشور نشده است.
وی در ادامه با اشاره به واردات بیش از ۳۰۰۰ دستگاه خودرو ساخت آمریکا بیان داشت: از زمانی که مجوز واردات خودروهای آمریکایی صادر شده است بیش از ۳۰۰۰ دستگاه خودرو وارد کشور و تحویل صاحبان آنها شده است، این خودرو ها خودروهایی آمریکایی نیست بلکه خودروهایی می باشند که در آمریکا ساخته شده است.
 رئیس انجمن واردکنندگان خودرو با اشاره به عدم شماره گذاری خودروهای وارداتی از آمریکا، خاطر نشان کرد: متاسفانه هنوز مجوز شماره گذاری این خودروها از سوی پلیس راهور صادر نشده است و این خودرو ها بدون پلاک در اختیار صاحبانشان قرار دارند و پلیس راهور از شماره گذاری آنها ممانعت می کند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.