پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تجمع کارگران نساجی مازندران مقابل استانداری/تصاویر
صبح امروز کارگران کارخانه نساجی مازندران به‌دلیل طلب حقوق معوقه خود در سطح شهرستان ساری راهپیمایی اعتراضی کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

صبح امروز کارگران کارخانه نساجی مازندران به‌دلیل طلب چند ماهه حقوق عقب‌مانده و ورشکستگی کارخانه‌ها در سطح خیابان‌های مرکز استان مازندران راهپیمایی اعتراضی کردند.

 

این راهپیمایی در حالی با حضور بیش از ۲۰۰ کارگر کارخانه نساجی در سطح خیابان‌های ساری برگزار شد که همه شرکت‌کنندگان در آن شعار «فریاد یا محمدا نمی‌رسند به‌داد ما» سر دادند.

 

راهپیمایان معترض تجمع خود را از مقابل فرماندهی انتظامی استان مازندران آغاز و از بلوار ارتش شهرستان ساری به‌سمت استانداری مازندران واقع در میدان امام حسین(ع) حرکت کردند.

 

کارگران کارخانه نساجی با تجمع مقابل استانداری مازندران اعتراض خود را نسبت به عملکرد دولت و استاندار مازندران اعلام کردند و خواستار رسیدگی هرچه زودتر به مشکلات شدند.

 

 

نماینده یکی از کارگران کارخانه نساجی مقابل ساختمان استانداری مازندران سخنرانی کرد و به بیان مشکلات موجود پرداخت. این تجمع هم‌اکنون مقابل ساختمان استانداری مازندران با تدابیر شدید امنیتی همچنان ادامه دارد.

راهپیمایی کارگران نساجی و شعارهای اعتراضی نظر بسیاری از شهروندان ساروی را به‌خود جلب کرده و بسیاری از آنها از عملکرد دولت در رسیدگی به حق و حقوق کارگران اظهار تأسف کردند.

 

 

این نخستین یا دومین تجمع اعتراضی کارگران کارخانه نساجی مازندران نیست بلکه در ماه‌های گذشته به مراتب در سطح شهرستان‌ها به تجمع اعتراضی پرداختند و مسئولان فقط به وعده‌های بی‌اثر اکتفا کردند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.