پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

قهرمانی مازندران به میزبانی چالوس در مسابقات کاراته کشور
تیم کاراته مازندران موفق شد عنوان قهرمانی مسابقات کاراته کشور که در چالوس برگزار شد را از آن خود کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به نقل از وبلاگ در مورد شهرستان چالوس همراه با تصاویر /

مسابقات کاراته قهرمانی کشور به‌ میزبانی شهرستان چالوس و در سالن ۴ هزار نفری این شهرستان برگزار شد و تیم کاراته مازندران موفق شد عنوان قهرمانی مسابقات کاراته کشور را از آن خود کند و در پایان مسابقات کاراته قهرمانی کشور گفت‌وگویی با رئیس هیئت کاراته مازندران انجام دادیم.

علی سلطانی با خوب توصیف کردن بحث فنی مسابقات قهرمانی کشور گفت: از نظر کیفی مسابقات بسیار خوبی را شاهد بودیم.

وی افزود: این مسابقات به‌ویژه از نظر کیفی سطح بسیار بالایی داشت چرا که از داوران جهانی در این مسابقات استفاده شده بود و قهرمانان کشور و آسیا در این مسابقات شرکت داشتند و همگی از قهرمانان به‌نام کشور بودند.

رئیس هیئت کاراته مازندران خاطر‌نشان کرد: میزبانی چالوس از نظر خوابگاه و سایر امکانات بسیار خوب ارزیابی می‌شود و در مجموع کیفیت، کمیت و میزبانی در حد مطلوب بوده‌است.

غلامرضا مجرد لنگرودی رئیس هیئت کاراته شهرستان چالوس نیز در پایان مراسم اختتامیه مسابقات کاراته قهرمانی کشور در چالوس، گفت: هیئت کاراته شهرستان چالوس به‌مناسبت ایام دهه فجر با هماهنگی رئیس سبک گوجوریو سی واکای مازندران و دبیر هیئت کاراته شهرستان چالوس اقدام به‌ برگزاری و میزبانی این دوره از مسابقات قهرمانی کشور کرد.

مسئول برگزاری مسابقات کاراته قهرمانی کشور نیز با بالا توصیف کردن سطح این مسابقات گفت: ۱۵۰ ورزشکار از پنج استان در این مسابقات شرکت کردند و در رده‌های سنی مختلف به رقابت پرداختند.

محسن رشیدی با بیان اینکه استان‌های مازندران، تهران، البرز، توابع تهران و گلستان از استان‌های شرکت‌کننده در این‌ دوره از مسابقات بودند، خاطر‌نشان کرد: این مسابقات برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم برگزار شد.

مسئول برگزاری مسابقات کاراته قهرمانی کشور در پایان با ابراز امیدواری از استمرار موفقیت‌های کاراته مازندران گفت: این مسابقات نخستین مسابقه رسمی هیئت کاراته جدید شهرستان چالوس بود که با قهرمانی نیز همراه بود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.