پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سرپرست پلیس‌راه مازندران خبر داد;
بارش برف و ترافیک سنگین در محورهای مواصلاتی مازندران/ یک‌طرفه شدن هراز و کندوان
سرپرست پلیس‌راه مازندران گفت: در حال حاضر شاهد بارش برف و ترافیک سنگین در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمدرضا خسرویان درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران اظهار کرد: در حال حاضر از محدوده پارک جنگلی آمل تا تونل شماره یک محور هراز شاهد ترافیک سنگینی هستیم.

وی با اشاره به ترافیک سنگین از محدوده قائم‌شهر تا جوارم محور سوادکوه بیان کرد: در محدوده هزارچم تا تونل کندوان نیز به‌صورت مقطعی شاهد ترافیک سنگینی هستیم.

سرپرست پلیس‌راه مازندران با اعلام اینکه در حال حاضر در ارتفاعات محورهای هراز، کندوان و سوادکوه شاهد بارش برف هستیم، افزود: توصیه ما به رانندگان برای تردد در این محورها این است که خودروها خود را به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیر چرخ مجهز کنند.

این مسؤول ادامه داد: آمد و شد خودروها در محور سمنان ـ مازندران به‌صورت عادی و روان بوده و مشکل خاصی وجود ندارد.

خسرویان درباره محدودیت‌های ترافیکی امروز محورهای استان، گفت: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۲ آذرماه از محورهای کرج ـ چالوس، هراز، فیروزکوه، سمنان ـ مشهد و بالعکس ممنوع است.

وی به ممنوع بودن تردد انواع تریلر کماکان از محور هراز اشاره کرد و افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۶ روز شنبه ۱۳ آذرماه از این محور ممنوع است.

سرپرست پلیس‌راه مازندران با بیان اینکه محور هراز امروز یک‌طرفه می‌شود، اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۳ روز جمعه ۱۲ آذر ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۳ همان روز از آب‌اسک به‌سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه است.

این مسؤول درباره یک‌طرفه شدن امروز محور کندوان، بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه ۱۲ آذر از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

خسرویان با اعلام اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کندوان همچنان ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع تریلر به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا ۲۲ روز جمعه ۱۲ آذر از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

وی با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران با توجه به لغزنده بودن، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

سرپرست پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.