پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سردار باقرزاده: تدفین شهدا در جزایر خلیج فارس تثبیت روحیه شهادت طلبی در رزمندگان مستقر در جزایر است/ تسلط کامل ایران در تنگه هرمز و خلیج فارس به عنوان یک منطقه استراتژیک
سردار باقرزاده، تدفین شهدا در جزایر خلیج فارس را تثبیت روحیه شهادت طلبی در رزمندگان مستقر در این جزایر دانست و گفت: تنگه هرمز و خلیج فارس یک منطقه استراتژیک هستند و جمهوری اسلامی ایران در این حوزه کاملاً مسلط است و باید این وضعیت همچنان تداوم پیدا کند و لازمه‌اش حضور قدرتمندانه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار محمد باقرزاده در جزیره فارو در خصوص هدف از تشییع و خاکسپاری شهدای گمنام در جزایر خلیج فارس، اظهار داشت: مهمترین هدف از تشییع و خاکسپاری شهدای گمنام در جزایر خلیج فارس تثبیت روحیه شهادت طلبی در رزمندگانی است که در جزایر مستقر هستند.

وی افزود: هدف دیگر ما ترویج فرهنگ روحیه ایثار، جهاد و شهادت و بعد تثبیت این روحیه در رزمندگان مستقر در جزایر است که خوشبختانه این روحیه در این عزیزان وجود دارد نیز تقویت می‌شود و این تقویت بنیه رزمی رزمندگان اسلام است.

مسؤل کمیته جست‌وجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح اضافه کرد: این جزایر حساسیت ویژه‌ای دارند و تنگه هرمز و خلیج فارس یک منطقه استراتژیک هستند و جمهوری اسلامی ایران در این حوزه کاملاً مسلط است و باید این وضعیت همچنان تداوم پیدا کند و لازمه‌اش حضور قدرتمندانه است و این حضور قدرتمندانه با حضور مکتب عاشورایی سیدالشهداء خواهد بود و در حقیقت حضور شهدا باعث الهام بخشی به رزمندگان می‌شود.

سردار باقرزاده تصریح کرد: باید دفاع از سرزمین اسلامی تا مرز شهادت استمرار پیدا کند و شهداء به عنوان چراغ راه هدایت همه بشر از جمله کسانی که در این جزایر ساکن هستند و چه کسانی که در حوزه اقتصادی و نفت و چه در حوزه‌های خدمات عمومی و یا رزمی حضور دارند می‌تواند الهام بخش و حرکت آفرین باشند.

وی در پایان یادآور شد: تمام جزایر به جزء جزیره هندورابی که تا الان موفق نشدیم شهید خاکسپاری داشته باشیم در بقیه جزیره‌های مسکونی حوزه خلیج فارس پیکرهای پاک شهدای گمنام را تشییع و خاکسپاری کردیم.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.