پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سردار شریف: دشمن از زمین و آسمان قادر به مقابله با ایران نیست/ صبر ملت نسبت به خائنین نظام اسلامی حد و اندازه‎ای دارد/ فقر، فساد و تبعیض دشمنان شماره یک داخلی/ ۹۰ درصد تلاش دشمن در تضعیف ۳ مطالبه شهداست
مسئول روابط عمومی کل سپاه با تأکید بر اینکه از دشمن هیچ خوف و هراسی نداریم، گفت: صادقانه می‎گویم نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آنچنان قدرت دفاعی و نظامی بعد از دوران دفاع مقدس مهیا کرده است که هیچ دشمنی در آسمان و زمین قادر به مقابله با این ملت نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار رمضان شریف بعد از ظهر امروز در یادواره ۴۷ شهید روستای قرن‎آباد و شاهکوه علیا که در راستای برگزاری نخستین اجلاسیه ملی ۴ هزار شهید استان گلستان برگزار شد، اظهار کرد: اگر امروز به جرأت می‎گوییم که در صنایع نظامی، دفاعی و … به مرحله غیرقابل مقایسه‎ای با دوران گذشته رسیده‌ایم، برای ما تأسف‎برانگیز است که برخی مشکلات مانند بیکاری، عدم فرصت ازدواج جوانان، فقر، تبعیض و فساد در کشور وجود دارد.

وی تصریح کرد: باید با لباس سبزی که بر تن داریم همانطور که دشمن را در هشت سال دفاع مقدس زبون ساختیم، برای اجرای عدالت، رفع بیکاری، فقر و مبارزه با معضلات اجتماعی به میدان بیاییم، پرداختن به این موارد جزو مأموریت‎های ذاتی سپاه است.

* دست کسانی که برای رفع مشکلات مردم تلاش صادقانه دارند، می‎بوسیم

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: همه کسانی که به اعتبار خون شهیدان بر مصادر حکومتی و دولتی تکیه زدند باید قدر این ملت را بدانند، ملت ایران ملتی سربلند، شجاع، فهیم، صبور و ولایتمدار است، ما دست کسانی که برای رفع مشکلات مردم تلاش خاضعانه و صادقانه دارند، می‎بوسیم؛ کسانی که بسیجی‎وار و با رعایت امانتداری برای ملت تلاش می‎کنند، قابل احترام هستند.

سردار شریف بر ضرورت بازخوانی وصیت‎نامه‎های شهدا تأکید و عنوان کرد: باید وصایای شهدا را در شرایطی که هستیم تبیین کنیم و بدانیم که انتظار شهدا در این مقطع زمانی از ما چه چیزی بوده و است، ما به عنوان بازماندگان از غافله شهدا وظایفی برعهده داریم که باید نسبت به آن ادای دین کنیم.

وی با تأکید بر اینکه در ۹۹ درصد وصیت‎نامه‎های شهدا سه توصیه و مطالبه تکراری وجود دارد، تشریح کرد: پایبندی عمیق به مکتب اسلام، فرهنگ قرآن، پیامبر اعظم(ص) و اهل‎بیت(ع) در وصایای شهدا مورد تأکید قرار گرفته است؛ نگاه شهدا بسیار دقیق، درازمدت و راهبردی است و امروز ۹۰ درصد تلاش دشمن برای تضعیف همین موضوع است.

* دشمن برای تضعیف کردن پایه‎های مطالبات شهدا دست از توطئه برنمی‎دارد/ بدون قید و شرط از ولایت اطاعت کنید

مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به اینکه دشمن برای تضعیف پایه‎های مطالبات شهدا دست از توطئه و نیرنگ برنمی‎دارد، یادآور شد: اطاعت از ولایت جزو مطالبه مهم شهدا بوده است و در همه وصیت‎نامه شهدا آمده که امام و ولایت‎فقیه را تنها نگذارید و بدون قید و شرط و بدون شک و شبهه از ولایت اطاعت کنید، چراکه مجد و عظمت اسلام در پیروی از امام امت است.

سردار شریف متذکر شد: هر جایی که پای پیروان لرزیده؛ جامعه اسلامی به شدت دچار آسیب شده است؛ این مسئله یک واقعیت تاریخی، مسلم و ثابت شده است، همه داشته‎های ما بعد از ۳۸ سال پیروزی انقلاب اسلامی، مرهون اطاعت از امام راحل بنیانگذار انقلاب اسلامی و اطاعت از مقام معظم رهبری است، هر جا کُند و یا تند پیش رفتیم، آسیب دیدیم.

وی، اطاعت‎پذیری از فرامین ولایت را اصلی مهم برشمرد و چنین توضیح داد: ملاک و مجوز ما برای هر عملی باید با دستور ولی‎ زمان و امام حاضر تطبیق داشته باشد.

* گفتمان انقلاب اسلامی مرزهای جغرافیایی را فتح کرده است

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: روزگار سیاهی که در بین وهابیت و تکفیری جریان دارد، محصول نداشتن یک فقیه اسلام‎شناس و متصل به مکتب پیامبر اکرم(ص) است و این رفتارهای وحشتناک و خشن محصول نداشتن یک مجتهد واقعی است.

سردار شریف بیان کرد: جریان‎های وهابیت و تکفیری به نام اسلام، پیامبر رحمت و قرآن جنایت‎های وحشتناکی علیه مسلمان و غیرمسلمان انجام می‎دهند و چهره خشن و غیرقابل تصوری از اسلام به جهان ارائه کرده‌اند و مرتکب خیانت بزرگی به امت اسلامی شده‌اند، امروز ثابت شده که موتور محرکه و مبانی فکری این جماعت، صهیونیست‎ها هستند.

وی با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی مرزهای جغرافیایی را فتح کرده است، به رفتار عملی و درس‎آموز شهدا و رزمندگان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: اینکه امروز دفاع مقدس به یک الگو تبدیل شده، پایبندی شهدا به فرهنگ قرآن و امام جامعه بود.

* صبر ملت نسبت به خائنین نظام اسلامی حد و اندازه‎ای دارد/ از دشمن هیچ خوف و هراسی نداریم/ هیچ دشمنی در آسمان و زمین قادر به مقابله با این ملت نیست

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به رفتار خشن آمریکا در عراق، سوریه و جنایت‎های هولناک آنان تصریح کرد: آنچه بعد از پنج سال در صحنه سوریه، لبنان و عراق به نفع جریان مقاومت رقم خورد، محصول رفتار دینی مطابق آموزه‎های اسلامی بوده است، نه اینکه ما ساز و برگ نظامی برتری داریم یا پول و تجهیزات پیشرفته داریم؛ آنچه که ما را در صحنه نبرد با دشمن موفق جلوه داده؛ آن فرهنگ دینی حاکم بر رفتار و عملکرد ما است.

سردار شریف این سؤالات را نیز مطرح کرد که آیا دیگر وقت آن نرسیده که نزد گفتمان انقلاب اسلامی زانو بزنند، از ملت رشید اسلام عذرخواهی کرده و به رفتار خصمانه خودشان پایان بدهند؟ آیا ۳۷ سال رأفت و مهربانی مردم نسبت به خائنین که در همه صحنه‎ها، علیه انقلاب اسلامی همگام با آمریکا و صهیونیست‎ها بوده و هستند کافی نیست؟

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری بر حفظ حرمت و صیانت از وحدت و انسجام ملی تصریح کرد: ما موظف به حفظ حرمت و شاخص‎هایی که دشمن نتواند از آن سوءاستفاده کند، هستیم، اما صبر ملت ما و رفتار برخی خائنین حد و اندازه‎ای دارد، کار به جایی نرسد که این صبر لبریز شود.

مسئول روابط عمومی کل سپاه در پایان با تأکید بر اینکه از دشمن هیچ خوف و هراسی نداریم، گفت: صادقانه می‎گویم نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آنچنان قدرت دفاعی و نظامی بعد از دوران دفاع مقدس مهیا کرده است که هیچ دشمنی در آسمان و زمین قادر به مقابله با این ملت نیست.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.