پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سرمربی آملی تیم امید دینامو تفلیس گرجستان در گفتگوی اختصاصی با مازندرانه بیان کرد;
با کسب یک امتیاز از ۲ بازی باقیمانده قهرمان می شویم/فردا مقابل تیم ته جدولی گوری بازی دشواری خواهیم داشت
مهرداد حبیبی سرمربی جوان تیم فوتبال امید دینامو تفلیس گرجستان گفت: در صورت کسب یک تساوی در بازی فردا مقابل تیم ته جدولی گوری یک هفته به پایان رقابتها قهرمان می شویم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مهرداد حبیبی سرمربی خوش فکر و جوان مازندرانی که در حال حاضر هدایت تیم فوتبال امید دینامو تفلیس گرجستان را بر عهده دارد، ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام رضا (ع) به خبرنگار مازندرانه گفت: بازی های فوتبال رده امید با حضور ۱۰ تیم در کشور گرجستان برگزار می شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر تیم دینامو تفلیس گرجستان با ۱۶ بازی و ۱۲ برد و ۴ تساوی و بدون باخت با ۴۰ امتیاز  و تفاضل +۲۱ در صدر جدول این رقابتها قرار دارد.

حبیبی در ادامه مطرح کرد: فردا در هفته هفدهم این رقابتها در یک بازی سخت و دشوار  مهمان تیم ته جدولی گوری هستیم که برای بقا می جنگد و در صورت عدم نتیجه گیری به دسته پایین تر سقوط  خواهد کرد.

سرمربی با تجربه و کاربلد آملی تیم دینامو تفلیس تصریح کرد: بازی فردا برای ما نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که با کسب یک تساوی در این دیدار می توانیم یک هفته مانده به پایان رقابتها قهرمانی خود را مسجل کنیم.

مهرداد حبیبی سرمربی جنتلمن تیم فوتبال امید دینامو تفلیس گرجستان در پایان از همه ی مردم ایران خواست که برای وی در بازی فردا دعا کنند تا با پیروزی بتوانند یک هفته زودتر از پایان رقابتها جشن قهرمانی بگیرند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.