پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات کشور از تمام مشکلات است/ قدرت ایران اسلامی دشمنان را به التماس انداخته است
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات کشور از تمام مشکلات است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار علی فضلی بعدازظهر امروز در یادواره شهدای شهرستان طارم ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیده دهه فجر اظهار کرد: امروزه ملت شریف ایران اسلامی در تمام عرصه‌های کشور خوب درخشیده و نسبت به هشت سال دفاع مقدس چندین قدم جلوتر عمل می‌کنند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروز تمام ملت ایران اسلامی به بلوغی رسیده‌اند که زمان دفاع مقدس بسیار متفاوت است، تصریح کرد: قدرت ایران هم‌اکنون به حدی رسیده که دشمنان اسلام را به التماس انداختند که نمونه بارز آن در آب‌های خلیج فارس در دستگیری و اسارت سربازان آمریکایی و انگلیسی نمایان شد.

وی خاطرنشان کرد: درخشش ملت ایران و دانشمندان ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف نمونه‌ای از گسترش و رشد اقتصاد مقاومتی در کشور است.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه یکی از فلسفه‌های وجودی هشت سال دفاع مقدس احیاء سنت حسنه نماز بود، اضافه کرد: باید بدانیم که امنیت و آرامش مرهون خون پاک هزاران شهید دفاع مقدس است.

وی با اشاره به اینکه برگزاری یادواره‌های شهدا می‌تواند، قدردانی از شهدا و تجدید بیعت با شهدا و امام شهیدان باشد، اضافه کرد: رزمندگان استان زنجان نیز در هشت سال دفاع مقدس، جان‌فشانی‌های بسیاری کردند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین در ادامه عملیات والفجر هشت را یک عملیات غرورآفرین عنوان کرد و گفت: در این عملیات غواصان استان زنجان که این استان مهد غواصان هشت سال دفاع مقدس است، ایثار و فداکاری بسیاری کردند.

فضلی با بیان اینکه سکینه و آرامشی که در وجود غواصان دریا دل حکمفرما بود قابل گفتار و بیان نیست، گفت: آنها با اخلاص با خدای خویش معامله کرده و عهد بسته بودند، بنابراین به خاطر این عمل شایسته به هدف خود رسیدند.

وی با اشاره به مسائل سیاسی روز در کشور به مسئله مهم انتخابات در کشور اشاره کرد و افزود: بر همگان واجب است در این انتخابات شرکت کرده و سرنوشت کشور خویش را تعیین کنند و دشمنان اسلام را از رسیدن به اهداف شومشان ناکام گذارند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.