پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

به مناسبت روزهای پایانی ماه صفر;
محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران اعمال می‌شود
سرپرست پلیس‌راه مازندران گفت: به مناسبت روزهای پایانی ماه صفر محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اعمال می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمدرضا خسرویان اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی با توجه به پیش‌بینی افزایش سفر در روزهای پایانی ماه صفر و به‌منظور جلوگیری از بروز ترافیک و تسهیل در تردد وسایل نقلیه در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه مازندران اعمال می‌شود.

وی افزود: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها از ساعت ۱۲ ظهر روز یک‌شنبه هفتم تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۲ آذر ماه امسال از محورهای کرج ـ چالوس، هراز، فیروزکوه، سمنان ـ مشهد و بالعکس ممنوع است.

سرپرست پلیس‌راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر کماکان از محور هراز، افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز یک‌شنبه هفتم و ساعت هشت تا ۲۲ روزهای دوشنبه هشتم و پنج‌شنبه ۱۱ و  همچنین از ساعت ۶ روز جمعه ۱۲ تا ساعت ۶ روز شنبه ۱۳ آذر ماه امسال از این محور ممنوع اعلام شده است.

این مسؤول بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۳ روز جمعه ۱۲ آذرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۳ همان روز از آب‌اسک به‌سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه است.

خسرویان ادامه داد: تردد انواع تریلر به‌جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۳ روز یک‌شنبه هفتم و از ساعت هشت تا ۲۲ روزهای دوشنبه هشتم، چهارشنبه ۱۰ و جمعه ۱۲ آذر ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت همچنان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۳ روز یک‌شنبه هفتم آذر ماه امسال از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۳ همان روز از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

سرپرست پلیس راه مازندران افزود: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه ۱۲ آذر ماه امسال از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

این مسؤول درباره وضعیت محورهای مازندران، تصریح کرد: در حال حاضر رفت و آمد خودروها در محورهای استان به‌صورت عادی و روان است و مشکل خاصی وجود ندارد.

خسرویان با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.