پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جانشین فرمانده سپاه آمل در همایش نهضت ما زنده ایم مطرح کرد;
دختران ورزشکار و آینده ساز به تاسی از شهدا می توانند دنیا را تکان دهید
جانشین سپاه شهرستان آمل گفت: معصومه آباد به عنوان یک دختر ایرانی سرافراز ،ارتش صدام را به زانو درآورد که از او به عنوان ژنرال ارتش ایران نام می بردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

همایش نهضت ما زنده ایم، عصر شنبه همزمان با هفته بسیج در سالن همایش بصیرتی و قرآنی آستانه امام زاده ابراهیم (ع) آمل با همکاری اداره ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران شهرستان آمل برگزار شد.

سرهنگ پاسدار بهروز عیسی زاده جانشین سپاه شهرستان آمل در این مراسم گفت: معصومه آباد که یکی از بسیجیان خواهر شهرستان آمل می باشد باید یک الگو برای ورزشکاران باشد زیرا توانست در زمان جنگ تحمیلی همانند شیر زنان عرصه دفاع مقدس، زینب وار در مقابل دشمن ایستادگی کند که زینب وار به اسارت درآمد.

وی خاطر نشان کرد :نهضت ما زنده ایم به این معناست که کلام امام حسین را به زندگی هایمان بیاوریم و به عنوان دختران آینده ساز این مملکت اگر عقلانیت، دینداری، ادب و حیا و خوش اخلاقی را به زندگیمان نیاوریم زنده نیستیم.

عیسی زاده افزود: اگر می خواهیم زنده باشیم، باید امر به معروف کنیم و قدم صدق در زیارت عاشورا یعنی صادقانه با امام حسین(ع) باشیم، و راه آن معصوم را ادامه دهیم.

وی تصریح کرد: خانم معصومه آباد به عنوان یک دختر ایرانی سرافراز ،ارتش صدام را به زانو درآورد که از او به عنوان ژنرال ارتش ایران نام می بردند.

جانشین سپاه شهرستان آمل با اشاره به رشادت های بانوانی چون سیده طاهره هاشمی از آمل  در مبارزه با کوردلان منافقین در سال ۱۳۶۰ ، شهیده نسرین افضل و شهیده ناهید کرجوی در دوران دفاع مقدس ، عنوان کرد: این خون شهداست که امروزه باعث افتخار ما است و ما زنده ایم چرا که چنین پشتوانه هایی داریم و چنین بانوانی در نزدیکی ما زندگی می کردند، به نام دختران دفاع مقدس.

وی تاکید کرد: همه شما دختران ورزشکار و آینده ساز به تاسی از این شهدا می توانید دنیا را تکان دهید ، کما اینکه امروز تکان داده اید.

سرهنگ پاسدار بهروز عیسی زاده گفت: اگر می خواهیم در دنیا الگو باشیم، باید در تمامی عرصه های مختلف اجتماعی، عرصه علم، ورزش ، خدمت رسانی، دغدغه مند بودن به مسائل جهان اسلام، حساس باشیم.

وی بیان کرد: دختر مسلمان اگر تاثیر گذار نباشد، خنثی است و خانم آباد توانسته نهضت ما زنده ایم را در کشور ایجاد کند و شما نیز می توانید هر کدام نهضتی را ایجاد کنید تا الگوی دختر مسلمان در جهان باشید.

در ادامه این مراسم ، با پخش کلیپ  بیانیه ” نهضت ما زنده ایم ” از سوی کانون بسیج ورزشکاران شهرستان آمل برای حاضران قرائت گردید.

گفتنی است در این مراسم ناصر نصری شاهاندشت رئیس اداره ورزش و جوانان آمل، مجید نائیجی مسئول کانون بسیج ورزشکاران این شهرستان و جمعی از نواب رئیس هیات های ورزشی شهرستان ،مدیران و مربیان و ورزشکاران زن حضور داشتند.

8 11 12 6 5 7 3 2 1 22 picture-494 0 19 17 15

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.