پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي شهرستان آمل خبر داد;
انهدام باند سارقان منزل با ۲۲ فقره سرقت در آمل
فرمانده انتظامي شهرستان آمل، از شناسايي و دستگيري اعضاي باند سارقان منزل در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری مازندرانه، در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل شهروندان، عملیات شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان، در دستور کار کارآگاهان و ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: ماموران پس از بررسی تمامی صحنه های سرقت با پی جویی های فنی و پلیسی دریافتند، کلیه سرقت ها به یک شیوه و شگرد خاص بوده و سریالی بودن آنها نیز برای پلیس محرز شد.

سرهنگ گنجیان مقدم، تصریح کرد: با پیگیری های همه جانبه پلیس، سرانجام اعضای باند چهار نفره که با اجاره منزل مجردی، وسایل سرقتی را در آن مخفی می کردند، شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه در این ارتباط یک مالخر نیز دستگیر شد، اظهار داشت: متهمان در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به ۲۲ فقره سرقت منزل، اعتراف کردند.

سرهنگ گنجیان مقدم، گفت: اموال زیادی از متهمان کشف شد و این افراد پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، در پایان با بیان اینکه از نگهداری وجوه نقد، طلا و جواهر به مقدار زیاد در منزل بپرهیزید ، گفت: در مواقعی که مجبور به نگهداری موقت وجوه نقد و اشیاء قیمتی در داخل منزل هستید، از پنهان کردن آن به صورت یک جا خودداری کرده و حتی الامکان از گاو صندوق سالم و مطمئن استفاده کنید.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.