پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

از حضور «آزاده نامداری» تا «رسوایی» ده‌نمکی
سومین روز جشنواره فیلم فجر 34 در سالن مردمی این جشنواره با رویدادهایی همچون، خبر ادامه‌دار نبودن «رسوایی»های ده‌نمکی، نمایش «مالاریا» بدون صاحب اثر و «کیلوکیلو احترام» برای رسانه‌ای‌ها همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سومین روز از جشنواره فیلم فجر  در «پردیس ملت» در حالی سپری شد که حواشی و رویدادهای جالبی را در آن اتفاق افتاد.

* مهناز افشار نیامد، اما روی فرش قرمز عکس گرفت!
یکی از بازیگران اصلی فیلم «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم»، مهناز افشار بود که برای مراسم فرش قرمز نرسید و تماشاگران تا رسیدن وی و حضور در سالن مجبور به انتظار شدند چراکه گویا امکان شروع اکران بدون حضور این بانوی سینمایی ممکن نبود، البته نکته جالب‌تر این بود که بعد از شروع نمایش عکس «مهناز افشار» روی فرش قرمز، مخابره شد، تا مبادا اطلاع‌رسانی پردیس ملت به واسطه این تاخیر خدشه‌دار شود.

* وقتی «وی آی پی» و خبرنگاران فراموش می‌شوند 
بر اساس تصمیمات تمامی مجریان مقر مردمی جشنواره فجر، قرار بر این شده بود که اصحاب رسانه در وی آی پی به تماشای فیلم‌ها بنشینند، اما بعد از ۲۵ دقیقه انتظار و فراموش کردن مسئولان سالن برای شروع نمایش فیلم در وی آی پی، کاشف به عمل آمد که چون در سانس اول استقبال کمتر و سالن‌های اصلی خلوت‌تر است، پس باید خود خبرنگاران متوجه می‌شدند که اجازه حضور و تماشای فیلم در کنار مردم و عوامل فیلم را دارند. و البته در پاسی از شب این اطلاع‌رسانی روی مانیتور جنب وی آی پی قابل رویت شد!

* «مالاریا» بدون صاحبش آمد؛ آزاده نامداری و همسرش درخشیدند
دومین فیلم سومین روز جشنواره در مقر مردمی فجر ۳۴، فیلم سینمایی «مالاریا» بود که با استقبال زیاد تماشاگران و اهالی رسانه در برگزاری فرش قرمزش مواجه شد. البته هر چه چشم‌ها به انتظار نشستند تا شاید صاحب اصلی فیلم؛ پرویز شهبازی بیاید، نه حاصلی داشت، نه توضیحی. گرچه حضور آزاده نامداری و همسرش روی سن همه چیز را تحت تاثیر قرار داد و بساط خوشی عکاسان بیش از بیش فراهم شد و دیگر هیچ.

* رسوایی ۲ و استقبال، استقبال و باز هم استقبال

مراسم فرش قرمز فیلم سینمایی «رسوایی ۲ » در حالی برگزار شد که حضور عوامل و همه بازیگران فیلم، با استقبال زیادی مواجهه شد و تنها جای اکبر عبدی؛ به دلیل کسالت و محمدرضا شریفی‌نیا به دلیل ضبط فیلم در این مراسم خالی بود. ده‌نمکی از حضار خواست که رسوایی ۲ را با آثار قبلی‌اش مقایشه نکنند، زیرا این فیلم یک تجربه متفاوت است، البته به این نکته هم اشاره کرد که فکر نمی‌کند که بخواهد رسوایی‌های دیگری هم بسازد. نمایش فیلم رسوایی ۲ با استقبال کم‌نظیری مواجه شد و همه صندلی‌های سالن های اصلی و «وی آی پی» پر بود.

* چه می‌خواهند رسانه‌ای ها؟!
در حالی سه روز از سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت موسوم به سینمای مردمی جشنواره سپری شده که با وجود دعوت از رسانه‌ها و آمدن  نمایندگانشان برای پوشش خبری این رویداد در بین مردم، هیچ امکاناتی برای این مهم در دسترس خبرنگاران و عکاسان نیست، نه اینترنتی در دسترس، نه کافی نت و جایگاهی برای نشستن و خبر زدن، نه سالن استانداردی برای تماشای فیلم و نه قوتی برای تجدید قوا، گرچه همه این ها در برابر قحطی عزت و احترام به اصحاب رسانه هیچ هستند؛ چراکه هیچ ساعتی از حضور خبرنگاران و عکاسان در پردیس سینمایی ملت سپری نمی شود مگر اینکه بشنوند از فراد دلسوز و مسئول و غیرمسئول که اشتباه کردید به اینجا آمدید، ما جای شما بودیم به اینجا نمی‌آمدیم، جای شما در سینما رسانه برج میلاد است؛ به آنجا بروید و شما در این بین پیدا کنید پرتقال فروش بیچاره را.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.