پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مشاور عالی انجمن گردشگری ورزشی ایران خبر داد;
کمیته ضد دوپینگ کنفدراسیون داژبال غرب آسیا آغاز به کار کرد
سعید بابایی بیان کرد: ایجاد این کمیته علاوه بر آسودگی خیال مصرف کننده در انتخاب خود، باعث تقویت برندینگ شرکتها در عرضه محصولات خود خواهند شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مشاور نائب رئیس فدراسیون ورزش بین المللی داژبال آسیا و مسئول کمیته روابط بین الملل کنفدراسیون داژبال غرب آسیا بیان کرد : استفاده بسیار زیاد از انواع محصولات  انرژی زا که در غالب نوشیدنی ، نوشابه ، پودر ، قرص و … صورت می پذیرد و در کشورهای آسیایی و غرب آسیا  با برندهای  مختلف ارائه می گردد،  موجبات بروز مشکلات جسمی ، روحی و روانی را برای مصرف کننده فراهم می آورد .

وی افزود: با توجه به تخصصی بودن اینگونه محصولات  لازم است با ایجاد یک کمیته تخصصی در این راستا که با همکاری متخصصین حوزه سلامت و تغذیه فعال خواهد شد  ، ساماندهی شرکتها را در این حوزه  بر عهده گیرند .
سعید بابایی در ادامه افزود: یکی از وظایف تخصصی این کمیته می تواند ، تاییدات علمی و پزشکی محصول و همچنین دسته بندی نمودن  محصولات بر اساس نوع مصرف بر اساس نیاز مصرف کننده  ذکر نمود .
وی تصریح کرد: یکی از دغدغه های مصرف کنندگان اینگونه محصولات ، برطرف نمودن نوع نیاز آنان می باشد; به این معنی که با توجه به تعداد کثیر برندهای اینگونه محصولات، مصرف کننده دچار سردرگمی انتخاب می گردد، که در این خصوص ، متخصصین این کمیته  با  در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و آب و هوایی هر منطقه و همچنین نوع نیاز مصرف کننده ، نسبت به هر یک از محصولات، توصیه های لازم را اعلام داشته که همین مطلب باعث آسایش خیال مصرف کننده در انتخاب خود می گردد .

بابایی در پایان گفت: ایجاد این کمیته علاوه بر آسودگی خیال مصرف کننده در انتخاب خود، باعث تقویت برندینگ شرکتها در عرضه محصولات خود خواهند شد .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.