پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس اداره گاز فریدونکنار خبر داد;
قطعی گاز ۵۰۰ انشعاب گاز در فریدونکنار/ مردم رگلاتورها را دستکاری نکنند
رئیس اداره گاز فریدونکنار از در این شهرستان قطعی گاز 500 انشعاب گاز خبر داد و گفت: مردم رگلاتورها و کنتورها را دستکاری نکنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

علی ابراهیمی رئیس اداره گاز شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: در پی بارش برف از روز گذشته در شهر ساحلی فریدونکنار در ساعات گذشته در برخی نقاط با افت فشار مواجه شدیم.

وی افزود: افت فشار در چند روستای شهرستان فریدونکنار نیز محسوس بود که با اعزام اکیپ‌های تخصصی مشکلات بخش روستایی در شب گذشته پایان یافت.

رئیس اداره گاز فریدونکنار با بیان اینکه در بخش‌های مرکزی و دهفری شهرستان هیچ قطعی گازی وجود ندارد، تصریح کرد: بسیاری از موارد قطعی گاز در فریدونکنار به دلیل دستکاری کنتورها و یا رگلاتورها توسط بعضی افراد است.

ابراهیمی با تأکید بر لزوم همکاری بیش از پیش مردم در مصرف بهینه گاز در فریدونکنار، بیان کرد: با وضع موجود و با توجه به پیش‌بینی‌های هواشناسی از این ساعت به بعد دیگر هیچ قطعی جدیدی در فریدونکنار حادث نمی‌شود.

وی با اشاره به فعالیت ۶ اکیپ تخصصی امدادی گاز در سطح شهرستان فریدونکنار، گفت: حدود ۵۰۰ انشعاب گاز در فریدونکنار هم‌اکنون گاز ندارند که برای تأمین گاز این شهروندان در تلاش جدی هستیم.

ابراهیمی با بیان اینکه برای تأمین گاز در فریدونکنار مشکلی نیست، اظهار کرد: با همکاری مردم می‌توان همه مدار را در شبکه نگه داشت و به مشترکان خدمت‌رسانی کرد.

رئیس اداره گاز فریدونکنار با تأکید بر اینکه هیچ یک از نقاط روستایی این شهرستان قطع گاز ندارند، ادامه داد: در شهر فریدونکنار نیز چهار نقطه که دورترین مسیر از محل تأمین گاز را دارند با مشکلات جدی مواجه شدند.

وی افزود: مردم مناطق شهرک ایثارگران، منطقه فیروزآباد، خیابان ساحلی ۲۴ متری غربی و نقاطی در ورودی شرقی شهرستان بعد از شهرک خزرشهر شمالی هم‌اکنون گاز ندارند.

ابراهیمی با تأکید بر اینکه شبکه پایداری داریم، بیان کرد: مهم‌ترین دغدغه ما دستکاری رگلاتورها و کنتورهای گاز توسط بعضی مشترکان است که به حق دیگران نیز آسیب می‌زند و امیدواریم دعایت شود.

وی خاطرنشان کرد: میانگین مصرف گاز باید در فریدونکنار کاهش یابد تا بتوانیم به مردم قول دهیم که قطعی بیشتری در راه نیست.

رئیس اداره گاز شهرستان فریدونکنار گفت: تأمین رگلاتور و کنتورهای خراب ناشی از دستکاری بعضی افراد باید از انبار استان انجام شود که با این شرایط جوی و جاده‌ها امری سخت و وقت‌گیر است و موجب بروز مشکلات بعدی می‌شود.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.